Windows 11 güncellemesi yapılmalı mı?

ersENes

Decapat
Daha fazla  
İyi forumlar arkadaşlar,

Şu an Windows 11 güncellemesini aldım hemen sizlerle aklımdaki soruları paylaşmak istedim.

1) Windows 11'e geçmeli miyim? (kullanıcı veyahut bilgili yorumlarını paylaşırsanız çok sevinirim)

2) Windows 11'e geçtiğimde şahsıma ait olan klasörlerim veyahut kullandığım programlarda, uygulamalarda (Steam, Epic Games, bs Player vs) bir sorun oluşur mu?

Tecrübelerinizi yorumlarınızı bilgilerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.

İyi forumlar arkadaşlar,

Şu an Windows 11 güncellemesini aldım hemen sizlerle aklımdaki soruları paylaşmak istedim.

1) Windows 11'e geçmeli miyim? (kullanıcı veyahut bilgili yorumlarını paylaşırsanız çok sevinirim)

2) Windows 11'e geçtiğimde şahsıma ait olan klasörlerim veyahut kullandığım programlarda, uygulamalarda (Steam, Epic Games, bs Player vs) bir sorun oluşur mu?

Ben 2 haftadır kullanıyorum hala bir sorun görmedim son bir toplu güncelleme vardı sanırım ona denk geldim direkt yaptım güncellemeyi şu an sorunsuz daha hızlı.

İyi forumlar arkadaşlar,

1. Geçmemeniz için tek sebep sisteminizin düşüklüğü olabilir, geçebilirsiniz.
2. Aynen yeni işletim sisteminde kullanabilirsiniz.

Ben 2 haftadır kullanıyorum hala bir sorun görmedim son bir toplu güncelleme vardı sanırım ona denk geldim direkt yaptım güncellemeyi şu an sorunsuz daha hızlı.

1. Geçmemeniz için tek sebep sisteminizin düşüklüğü olabilir, geçebilirsiniz.
2. Aynen yeni işletim sisteminde kullanabilirsiniz.
Bir şeyi daha merak ediyorum:
Windows 11 için lisanslama gibi bir işlem yapacak mıyız ? Çünkü sınırsız şekilde kullanılacak bir Windows 10 pro ürün anahtarına sahibim, bu güncelleme ile Windows 11 orjinal sürümünü mü kullanacağız yoksa deneme sürümü mü olacak ?

Geri
Yukarı