Windows 11 güncelleştirme ekranında kaldı

LukaEYES

Decapat
Daha fazla  
RAM
16
SSD veya HDD modeli
Samsung
Ekran kartı
RTX 3060 (Mobile)
İşlemci
i7 11. Nesil
Forumda buna benzer konular gördüm ama benimki biraz farklı. Yaklaşık 1 saat önce bilgisayarda Windows Store bütün uygulamaları güncellemeye başladı, benim de öyle her şeyi aynı anda indirmeye yetecek bir internetim olmadığı için otomatik güncellemeleri kapatıp bilgisayarı yeniden başlattım. Fakat sanırım o sırada Windows güncelleştirmesi de iniyormuş, yeniden başlatınca da tam inmemiş güncelleştirme bilgisayarıma yüklenmeye çalışmaya başladı. Parantez içinde güncelleştirme süresi 3 dakika yazıyordu fakat şimdi 1 saattir bekliyorum ve çok stres oldum. Güncelleştirmeler devam ediyor ekranında bilgisayarın güç tuşuna basılı tutmaya da çok çekiniyorum çünkü daha önce eski bilgisayarımda böyle yaptığımda bilgisayar bir daha açılmamıştı ve C diskinin içindekiler silinmişti. Bu durumu göze alamam. Ne yapacağımı bilmiyorum yardım ederseniz çok memnun olacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yedek almış mıydınız? Kapama tuşuna bir basılı tutun nadir silinir dosyalar sadece yarıda kalır.

Hocam yedek almış mıydınız? Kapama tuşuna bir basılı tutun nadir silinir dosyalar sadece yarıda kalır.
Yedek almamıştım, böyle bir durumu hiç beklemiyordum zaten sadece bilgisayarı yeniden başlatacaktım normal zamanda da yaptığım gibi fakat bu sefer böyle oldu :(
Kapatma tuşuna basılı tutmayı en son çare olarak düşünmek istiyorum çünkü elimde şu anda windows yüklemek için bir usb de yok.
Ayrıca işte dediğim gibi dosyaları da yedeklememiştim o yüzden çok korkuyorum.

Yedek almamıştım, böyle bir durumu hiç beklemiyordum zaten sadece bilgisayarı yeniden başlatacaktım normal zamanda da yaptığım gibi fakat bu sefer böyle oldu :(
Kapatma tuşuna basılı tutmayı en son çare olarak düşünmek istiyorum çünkü elimde şu anda Windows yüklemek için bir USB de yok.
Ayrıca işte dediğim gibi dosyaları da yedeklememiştim o yüzden çok korkuyorum.

Merak etmeyin ben BIOS güncellemesinde bilgisayarı kapadım hiçbir şey olmadı☺️

Ya da sadece bekleyin

Merak etmeyin ben BIOS güncellemesinde bilgisayarı kapadım hiçbir şey olmadı☺️

Ya da sadece bekleyin
Yardımınız için çok teşekkür ederim. Kendi haline bırakınca ertesi gün öğlene doğru normal açılış ekranı geldi. Sadece beklemek gerekiyormuş ama çok uzun sürünce kötü bir şey olacak sanmıştım. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı