Windows 11 halen sıkıntılı mı?

Kolay gelsin.

Windows 11'e formatla geçmeyi düşünüyorum. Işletim sistemi halen sıkıntılı mi? Sorunları devam ediyor mu?
Evet Windows 10'da kalmanın öneririm

Windows 11 kullananlardan CS:GO oynayan var mı? Oyun performansı ile ilgili şikayetler devam ediyor mu?
Bende FPS drop vardı Windows 10 geçince düzeldi W11 hala sorunlu bence

Ben ilk açıldığından beri insider sürümüyle kullanıyorum. 2021 Eylül sanırım. İlk 1 2 ay ufak tefek buglar, nadiren de mavi ekran vardı. Fakat o zamandan beri hiç sorun yaşamamışımdır. Zaten bir problem çıksa insider hub üzerinden ticket açıyorsun 1-2 gün içinde düzeltiliyordu. Performans olarak bana farklı gelmedi 10'dan. Fakat görünüm, animasyonlar ve işlevsellik olarak çok daha iyi. Sistem yetiyorsa ve dizayn değişikliği arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

Ben ilk açıldığından beri insider sürümüyle kullanıyorum. 2021 Eylül sanırım. İlk 1 2 ay ufak tefek buglar, nadiren de mavi ekran vardı. Fakat o zamandan beri hiç sorun yaşamamışımdır. Zaten bir problem çıksa insider hub üzerinden ticket açıyorsun 1-2 gün içinde düzeltiliyordu. Performans olarak bana farklı gelmedi 10'dan. Fakat görünüm, animasyonlar ve işlevsellik olarak çok daha iyi. Sistem yetiyorsa ve dizayn değişikliği arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.
Şuan sen Windows 10 geçsen hızı yaşarsın resmen :D Ciddiyim bu konuda. O kadar zamandır Windows 11 kullanmışsın Windows 10'a geçince bu hız ney diyeceksin.

Geri
Yukarı