Windows 11 her başlatıldığında winerror 10054 hatası veriyor

Seluze12

Hectopat
Yer
Çekmeköy/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
3.Kaptan / Second Officer
İyi günler arkadaşlar,

Windows 11 kullanıyorum. Bilgisayarı her başlatmamda alttaki görselde bulunan hatayı alıyorum. Sebebi tam olarak nedir?

Dosya Ekleri

• 1111.png
    1111.png
    269,5 KB · Görüntüleme: 51
Hayır zaten yeni formatladım. D diskinde oyunlar vs var ama daha hiç açmadım ve bir şeyyde yapmadım. Format sonrası otomatikman geliyor bu anlamadım.

O ne oluyor tam olarak. Virüs programıysa eğer bende yok program.

CMD'yi açıp slmgr -dlvyazın en aşağıda KMS yazıyor ise büyük ihtimalle ondandır. Temiz kurulum yapmanızı tavsiye ederim en aşağıda KMS yazıyor ise.

CMD'yi açıp slmgr -dlvyazın en aşağıda KMS yazıyor ise büyük ihtimalle ondandır. Temiz kurulum yapmanızı tavsiye ederim en aşağıda KMS yazıyor ise.
Lisans anahtarıyla etkinleştirdim fakat bende de aynı sorun var. Kaspersky compat.exe ve telem. diye virüs buldu . Formatı sabah attım üstelik. Ve microsofttan indirdim isoyu.

Hayır zaten yeni formatladım. D diskinde oyunlar vs var ama daha hiç açmadım ve bir şeyyde yapmadım. Format sonrası otomatikman geliyor bu anlamadım.

O ne oluyor tam olarak. Virüs programıysa eğer bende yok program.

Hayır ben Windows'un sitesinden ISO olarak indirdim. Sonrasında parası ile lisans aldım. İnternette satılan 100TL'lik kodlardan. Sonrasında defalarca format attım zaten. İlk kez böyle oldu.

KMS yazmıyor. KSU yazıyor. Lisans durumu: Retail yazıyor. Windows etkin diyor.

Hayır ben Windows'un sitesinden ISO olarak indirdim. Sonrasında parası ile lisans aldım. İnternette satılan 100TL'lik kodlardan. Sonrasında defalarca format attım zaten. İlk kez böyle oldu.

KMS yazmıyor. KSU yazıyor. Lisans durumu: Retail yazıyor. Windows etkin diyor.
Başlangıçta hangi programlar çalışıyor ?

Yeni konular

Geri
Yukarı