Çözüldü Windows 11 hızlı mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gameover06

Decapat
Daha fazla  
Şunu söylemeliyim ki Windows 11, Beta sürümü olmasına rağmen gerçekten olmuş.
Hızlı tarama süresi Windows 10'da 1.5 dakika iken Windows 11'de bu süre 22 saniyeye düştü. Ciddi anlamda hız farkı var.

Bu konuyu açmamdaki sebep sizin görüşlerinizi almak. Sizce de Windows 11 hızlı mı?

Ekran Görüntüsü (2).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyundaki yükleme sürelerinde ciddi bir düşme gördüm. Bu sürüm gerçekten sistem kaynaklarını daha iyi kullanıyor. Genel tepkisi de oldukça başarılı.
Oyundaki yükleme sürelerinde ciddi bir düşme gördüm. Bu sürüm gerçekten sistem kaynaklarını daha iyi kullanıyor. Genel tepkisi de oldukça başarılı.

Çözüm
Windows 10'un da ilk sürümleri hızlıydı fakat MC sağ olsun güncelleme vermekten sistemi hantallaştırdı ve artık akıllandılar ki Windows 11'de senelik büyük güncelleme verilecekmiş.

Windows 11 de oyunlar konsol mantığıyla çalışacak denmişti ve galiba etkileri görülüyor. Adı directstorage.
NVIDIA'nın RTX kartlarda örnek verildiğine bakmayın.
AMD ve GTX kartlarda'da çalışacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten Windows 10'a göre gerek performans gerek görsellik açısından bayağı fark atmış. İlk beta sürümü olmasına rağmen Windows 10'a göre çok çok hızlı çok memnun kaldım 3-4 saattir kullanıyorum 1 tane hataya rastlamadım.

Bence oldukça stabil Intel'i 3 4000 m 2.40 GHz 4 GB RAM Intel HD Graphics 4600 450 GB HDD ile oldukça akıcı ve stabil.
Technopat'ta neden 10 olarak görünüyor?

Geri
Yukarı