Windows 11 daha mı hızlı?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM:4,00 GB
HDD:TOSHIBA MQ01ABF050
EKRAN KARTI:İntel HD Graphics 620 & Nvidia Geforce 920M Laptop
ANAKART:AsusTek COMPUTER INC. X541UJ
İŞLEMCİ:Intel(R) Core(TM) i5-7200U CPU
merhaba içimde Windows 11'e geçme için çok büyük bir istek var bilgisayarım çok kötü acaba Windows 11 daha mı hızlı daha az mı kasar performans konusunda nasıl Windows 10'dan 11'e geçen biri yorum yapabilir mi
RAM4gbssd veya HDD modelihdd: Toshiba MQ01ABF050ekran kartııntel HD Graphics 620 & NVIDIA geforceanakartasustek Computer ınc. X541UJIŞlemciıntel(r) Core(tm) i5-7200U CPU.

Aşağıya termal macun sür SSD tak veya RAM yükselt gibi şeyler yazmazsanız sevinirim sadece soru soruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba içimde Windows 11'e geçme için çok büyük bir istek var bilgisayarım çok kötü acaba Windows 11 daha mı hızlı daha az mı kasar performans konusunda nasıl Windows 10'dan 11'e geçen biri yorum yapabilir mi
RAM4gbssd veya HDD modelihdd: Toshiba MQ01ABF050ekran kartııntel HD Graphics 620 & NVIDIA geforceanakartasustek Computer ınc. X541UJIŞlemciıntel(r) Core(tm) i5-7200U CPU.

Aşağıya termal macun sür SSD tak veya RAM yükselt gibi şeyler yazmazsanız sevinirim sadece soru soruyorum.

Valorant tarzı oyunlar oynuyorsan geçme.

Windows 11 uyumlu, uyumlu olmaya yakın cihazlarda ve Windows 10'u kararlı çalıştıran cihaz kümesinin birçoğu Windows 11'i de kararlı çalıştıracaktır.

Cihazın minimum RAM'e ve sabit diske sahip olması Windows 11 deneyiminizi kötü etkileyebilir.

Sistemden sisteme değişiklik gösteren bir durum. Ram konusunda Windows 11 1 tık daha çok RAM yiyor. Deneyip kendin görebilirsin. Oyun performansı olarak ben çok fark görmedim.

SSD olmayan sistemler Windows 11'e geçmemeli. HDD sistemlerde stabil çalışmıyor sistem ne kadar güçlü olursa olsun. Sorunuza cevap olarak da; evet en Windows 11 stabil çalıştığı sürece diğer işletim sistemlerinden daha hızlı.

SSD ve RAM çok önemli bu neden ile geçmemeniz daha mantıklı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı