Windows 11 Home etkinleştirilirken hata veriyor

iTeee

Decapat
Daha fazla  
Windows 11 Home kurdum etkinleştirmek istiyorum ama eklediğim fotoğraftaki hatayı veriyor, Windows 11 Pro da böyle bir sıkıntı yaşamamıştım, Windows 11 Pro ürün anahtarı ile Windows 11 Home'yi Pro yapmaya çalıştım yine başarısız oldum sebebi nedir?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-09-09 234554.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-09 234554.png
    4,7 KB · Görüntüleme: 29
Home'u pro yapmanız için orijinal retail keye ihtiyacınız var. Satışını yaptığım için biliyorum. Direkt home key girince ne hata alıyorsunuz?

Hatadan birisi de bu CMD ile yönetici izni ile etkinleştirmeye çalıştığımda bu hatayı veriyor.

Home'u Pro yapmanız için orijinal Retail keye ihtiyacınız var. Satışını yaptığım için biliyorum. Direkt Home key girince ne hata alıyorsunuz?

Home ürün anahtarı girince üstteki hatayı veriyor yukarıda paylaştım.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-09-09 234909.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-09 234909.png
    7,5 KB · Görüntüleme: 34
Hatadan birisi de bu CMD ile yönetici izni ile etkinleştirmeye çalıştığımda bu hatayı veriyor.

Home ürün anahtarı girince üstteki hatayı veriyor yukarıda paylaştım.
CMD ile etkinleşirmeyi bilmiyorum muhtemelen crack ile aynı işlemi yapıyor. Keyi aldığınız yerle görüşebilirsiniz veya yeni key alabilirsiniz.

CMD ile etkinleşirmeyi bilmiyorum muhtemelen crack ile aynı işlemi yapıyor. Keyi aldığınız yerle görüşebilirsiniz veya yeni key alabilirsiniz.

Key almadım hocam KMS sunusuna bağlanıp standart Windows ürün anahtarları ile etkinleştiriyordum fakat Home de hata veriyor bir gün önce Pro da sorunsuz kullandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı