Çözüldü Windows 11 Home lisans kodu Home Single Language etkinleştirebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bluesalternative

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam Home SL işletim sistemimde kullanmak için Trendyol'dan Windows 11 Home keyi aldım. Daha önce bu forumda ve başka yerlerde okuduğumda sıkıntı olmayacağını okumuştum ama satıcı Windows 11 Pro keyi almanız lazım diyor. Kod gelmedi daha ama iade de edemiyorum. Yardımcı olur musunuz, ne yapmam lazım?

Satıcı bahsettiği sürüm var ben hazır sistem aldığımda hediye olarak gelmişti satıcıya bunu atın language sürüm keyinizi isteyin

Vermezse de Trendyol desteğe yazın veya satıcının key atmasını bekleyin

Dosya Ekleri

• 212122.png
    212122.png
    10,8 KB · Görüntüleme: 23
Home=Home , Pro=Pro etkinleştiriyor.
Ben de öyle biliyorum ama satıcı böyle diyor şirketler için vs olan keyleri ucuza satıyorlar ya ondan mı böyle sıkıntı var anlamadım iade de edemiyorum.

Satıcı bahsettiği sürüm var ben hazır sistem aldığımda hediye olarak gelmişti satıcıya bunu atın language sürüm keyinizi isteyin

Vermezse de Trendyol desteğe yazın veya satıcının key atmasını bekleyin
Söyledim Home ve Pro satıyormuş sadece.

Ben de öyle biliyorum ama satıcı böyle diyor şirketler için vs olan keyleri ucuza satıyorlar ya ondan mı böyle sıkıntı var anlamadım iade de edemiyorum.

Söyledim Home ve Pro satıyormuş sadece.
Sen key gelince dene olmadı sende başka birisine satarsın veya yeniden format atıp key'i kullanırsın.

Arkadaşlar selam Home SL işletim sistemimde kullanmak için Trendyol'dan Windows 11 Home keyi aldım. Daha önce bu forumda ve başka yerlerde okuduğumda sıkıntı olmayacağını okumuştum ama satıcı Windows 11 Pro keyi almanız lazım diyor. Kod gelmedi daha ama iade de edemiyorum. Yardımcı olur musunuz, ne yapmam lazım?

Piyasada minimum 350-400 Home Retail var, satıcı muhtemelen bunlardan birini vermiştir sana☺️

Geri
Yukarı