Windows 11 Home nasıl Pro yapılır?

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Windows 11 Home Single Language kullanıyorum çünkü defaultta bu geldi yani lisansı orijinal ama benim bunu Pro yapmam gerek. Elimde jetlinsanstan aldığım 2 adet anahtar var.
-Windows'um şu an etkin.
-Ürün anahtarı değiştir deyip key girdiğimde 0x80070490 hatası veriyor.
-Jetlisansla iletişime geçti fakat format atmam gerektiği söyleniyor.
-Sorunun Home Single Language'in orjınal gelmesinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
-Lisansı iptal edip elimdeki keylerle tekrar etkinleştirme şansım ya da formatsız daha basit bir şekilde halledebilme şansım var mı?

Merhaba arkadaşlar. Windows 11 Home Single Language kullanıyorum çünkü defaultta bu geldi yani lisansı orijinal ama benim bunu Pro yapmam gerek. Elimde jetlinsanstan aldığım 2 adet anahtar var.
-Windows'um şu an etkin.
-Ürün anahtarı değiştir deyip key girdiğimde 0x80070490 hatası veriyor.
-Jetlisansla iletişime geçti fakat format atmam gerektiği söyleniyor.
-Sorunun Home Single Language'in orjınal gelmesinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
-Lisansı iptal edip elimdeki keylerle tekrar etkinleştirme şansım ya da formatsız daha basit bir şekilde halledebilme şansım var mı?

Hocam bu vereceğim bilgiler kesin sıkıntısızdır ilk olarak PowerShell'yi yönetici olarak açın ardından sırayla aşağıdaki komutları uygulayın.

Kod:
sc config LicenseManager start= auto & net start LicenseManager

Kod:
sc config wuauserv start= auto & net start wuauserv

Kod:
changepk.exe /productkey (buraya lisansı girin)

Kod:
exit

Kod:
exit

Ardından ekrana gelen uyarıya paste unwary yazın. En son ise biraz bekleyin bilgisayar yükseltcektir sıkıntısız.

Hocam bu vereceğim bilgiler kesin sıkıntısızdır ilk olarak PowerShell'yi yönetici olarak açın ardından sırayla aşağıdaki komutları uygulayın.

Kod:
sc config LicenseManager start= auto & net start LicenseManager

Kod:
sc config wuauserv start= auto & net start wuauserv

Kod:
changepk.exe /productkey (buraya lisansı girin)

Kod:
exit

Kod:
exit

Ardından ekrana gelen uyarıya paste unwary yazın. En son ise biraz bekleyin bilgisayar yükseltcektir sıkıntısız.

Key kullanmam gerekmez mi hocam.

Key kullanmam gerekmez mi hocam.

Ya da direkt lisansı iptal edip sonrasında elimdeki anahtarlarla etkinleştirme yapabileceğim bir komut var mı?

Hocam jetlisans iki anahtar göndermiş birisi Home sürümünü Pro'ya yükseltme anahtarı öbürü 11 Pro etkinleştirme lisans anahtarı bu dediğiniz yere hangisini gireceğim ve veri kaybı yaşar mıyım özür dilerim çok soru sordum.

Hocam jetlisans iki anahtar göndermiş birisi Home sürümünü Pro'ya yükseltme anahtarı öbürü 11 Pro etkinleştirme lisans anahtarı bu dediğiniz yere hangisini gireceğim ve veri kaybı yaşar mıyım özür dilerim çok soru sordum.

Yok hocam elhamdülillah sıkıntı yok. Home sürümünü Pro'ya yükseltmeyi deneyin ilk.

changepk.exe /productkey (key girin)

ilk komuttan sonra bu çıktı hocam
Ekran görüntüsü 2024-03-12 190903.png

Yeni konular

Geri
Yukarı