Windows 11 için geri bildirimde bulunduk!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar bu geri bildirimede destek olursanız sevinirim genel kullanıma çıkana kadar düzeltilsin.

Arkadaşlar bu geri bildirimede destek olursanız sevinirim genel sürüme çıkana kadar düzeltilsin.

Arkadaşlar bu geri bildirimede destek olursanız sevinirim genel kullanıma çıkana kadar düzeltilsin.

Umarım ikisi de çok oy alır ve gereği yapılır. Herkese yayalım ikisini de görsünler.

İngilizcem berbat olduğu için pek bir şey anlayamadım, metni bana özetleyebilecek birisi var mı 😅

Windows 11'de, Windows 7'de bulunan favori özelliklerimizi görmek istiyoruz: Görev çubuğu Areo özelliği, masaüstüne saat/hava durumu ve haber eklenebilen Widget'lar. (Sonradan düzeltme): Windows 7'nin orijinal oyunlarının da Microsoft Store'ye eklenebilmesi harika olurdu. 2009'dan 2015'e kadar Windows 7'deki çocukluk anılarımızı bize hatırlatırsanız çok memnun oluruz. :)

Not: Türkçe yazılmış ve Microsoft çevirisi ile İngilizce'ye çevrilmiştir. Dilbilgisi hataları için özür dileriz.

Windows 11'de, Windows 7'de bulunan favori özelliklerimizi görmek istiyoruz: Görev çubuğu areo özelliği, masaüstüne saat/hava durumu ve haber eklenebilen Widget'lar. (Sonradan düzeltme): Windows 7'nin orijinal oyunlarının da Microsoft Store'ye eklenebilmesi harika olurdu. 2009'dan 2015'e kadar Windows 7'deki çocukluk anılarımızı bize hatırlatırsanız çok memnun oluruz. :)

Not: Türkçe yazılmış ve Microsoft çevirisi ile İngilizce'ye çevrilmiştir. Dilbilgisi hataları için özür dileriz.
Çeviri için teşekkürler. Oy vermeye çalıştım ama hesabınızın bu eyleme yetkisi yoktur şeklinde bir hata aldım. Insider olmadığım için sanırım.

Çeviri için teşekkürler. Oy vermeye çalıştım ama hesabınızın bu eyleme yetkisi yoktur şeklinde bir hata aldım. Insider olmadığım için sanırım.
Sol altta giriş yapma tuşu var. Giriş yaptınız mı?

Hesabınıza giriş yaptınız mı? Halen olmuyorsa yorum yazabiliyorsanız İngilizce yazabilirsiniz çeviri sayesinde.

Standart olması oldukça saçma olur. Windows mağazasında bulunması çok daha mantıklı bir istek olur. Ayrıca Windows 11, Aero'ya alternatif bir sistemi zaten barındırıyor. Acrylic Effect adı verilen şeffaf* görünüm özelliği görev çubuğu da dahil olmak üzere gayet iyi çalışıyor.

Eki Görüntüle 1421382

Ben bunu hiç beğenmedim gerçekten beğenen var mı? Bence hayır.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı