Windows 11 için geri bildirimde bulunduk!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@489798 @403052 4 oy ve 3 yorum bence yetersiz kalacak. Ne kadar oy gelmesi bizim için o kadar iyi olur. 3-5 kişinin desteklemesi ile istediklerim bence gelmez, daha çok kişiye yaymamız lazım.

Ekran görüntüsü alabilir miyim?
1655369820527.png

Buyurun.

Oy için teşekkürler yorum yapmayı da unutmayın! Linki yayarsanız çok seviniriz.

Çözemedim vallahi. Aç kapat tekrar yapınız, sorun devam ederse hesapdan çıkış yaparak tekrardan giriş yapın.
Yine olmadı hocam :/ Umarım istediğiniz oy sayısına ulaşırsınız.

Yine olmadı hocam :/ Umarım istediğiniz oy sayısına ulaşırsınız.

Ulaşabilmem için linki herkes paylaşırsanız memnun olurum. :)

Technopat üyeleri günaydın! Windows 11 için geribildirim de bulunduk. Yorumlarınızı çok merak ediyorum. Ekran görüntüsünü aşağıya bırakıyorum:

Eki Görüntüle 1421359

Siz neler düşünüyorsunuz? Sizce bu özellikler gelmeli mi? İngilizce metin için kusura bakmayın daha çok kişinin görmesi için yaptım. Bu link üzerinden destek oyu verebilirsiniz: Windows Insider Program

Linki paylaşmak isteyenler buradan ulaşabilir. Ben gidiyorum tüm destekleriniz için teşekkürler. Her oy ve yorum benim için çok kıymetli ve değerlidir. Görüşmek üzere...

Ulaşabilmem için linki herkes paylaşırsanız memnun olurum. :)

Linki paylaşmak isteyenler buradan ulaşabilir. Ben gidiyorum tüm destekleriniz için teşekkürler. Her oy ve yorum benim için çok kıymetli ve değerlidir. Görüşmek üzere...
Birkaç arkadaşıma atarım. Şunu söyleyeyim ben bu özellikleri sevmiyorum. Yani ne bileyim, win 7'yi yaklaşık 7 yıl kullandım. Ve sadece o balina şarkısını seviyorum 😀
Not: 100 destek oyunda işleme alınıyor diye biliyorum.

Birkaç arkadaşıma atarım. Şunu söyleyeyim ben bu özellikleri sevmiyorum. Yani ne bileyim, Windows 7'yi yaklaşık 7 yıl kullandım. Ve sadece o balina şarkısını seviyorum 😀
Not: 100 destek oyunda işleme alınıyor diye biliyorum.

Paylaştığınız için teşekkürler. Bence bu özellikler muhteşem ötesinde Areo, Masaüstü Widgetları. Ayrıca W7'nin orijinal oyunlarının'da Microsoft Store'ya gelmesi çok iyi olur. Windows 7'yi "2010-2021" arasında kullandım, o yılları çok özlüyorum. Windows 11'e gelmesi biraz W7'yi ve anılarımızı tazeleyerek anımsatabilir.

Konuya bakan herkes oy verirse 100 oy olabilir. Bu özellikleri çok istiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı