Windows 11 için Görev Çubuğuna Sürükle-Bırak Özelliği Yolda

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Windows-11-Mica.jpg

Çok sayıda Windows 11 kullanıcısının yokluğundan dolayı şikayetçi olduğu görev çubuğuna sürükle-bırak özelliği, önümüzdeki yıl içerisinde Windows 11’e gelecek. Windows işletim sisteminin Ekim ayında kullanıma sunulan yeni sürümü Windows 11 için halihazırda pek çok şikayet mevcut ve bu şikayetlerin büyük bir kısmı, kaldırılan özelliklerle ilgili. Oldukça tartışılan ve çok sayıda kullanıcı tarafından sinir bozucu bulunan […]

Devamı: Windows 11 için Görev Çubuğuna Sürükle-Bırak Özelliği Yolda
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Windows-11-Mica.jpg

Çok sayıda Windows 11 kullanıcısının yokluğundan dolayı şikayetçi olduğu görev çubuğuna sürükle-bırak özelliği, önümüzdeki yıl içerisinde Windows 11'e gelecek. Windows işletim sisteminin ekim ayında kullanıma sunulan yeni sürümü Windows 11 için halihazırda pek çok şikayet mevcut ve bu şikayetlerin büyük bir kısmı, kaldırılan özelliklerle ilgili. Oldukça tartışılan ve çok sayıda kullanıcı tarafından sinir bozucu bulunan […]

Devamı: Windows 11 için Görev Çubuğuna Sürükle-Bırak Özelliği Yolda
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Kaldırılması aşırı saçmaydı, neden gelecek yıla erteleniyor? Gelen bir güncelleme ile hemen düzeltemezler mi?

Ben 10'a döndükten sonra getiriyor. Geçmiyorum kardeşim sizin olsun artık 11 :D
Forumun yarısı bu olayı yaşadı herhalde. Ben de daha iki dakika önce 10'a döndüm, burayı açtığım anda gözümün çarptığı habere bak. Yazıklar olsun Microsoft!
Neyse, saçma sapan çökmüyor en azından. O da bir şeydir.

Özet: Zaten var olan özelliği sebepsiz yere kaldırıp sonra yeniden ekliyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı