Windows 11 için sürücüler nereden yüklenmeli?

MR.Sentinus

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Windows 11 için Windows Update mi yoksa üretici firmasından mı yüklemeliyim?
Mesela ekran kartı için NVIDIA'dan güncel sürücüyü indirip kurarım.
Ne yapayım?

Ekran görüntüsü 2021-09-24 195528.png

Ekran görüntüsü 2021-09-24 200200.png

Driver yükleme işini Windows Update'e bırakmayın hocam.
Anakartım H110M Pro-VD ve uyumlu sürücü yok.
Sürücüler Windows 10.
Ben en iyisi hiçbir şey güncellemeyeyim güncellemeleri erteleyeyim. Çipset sürücüsünü bile.
Aygıt yöneticisindeki sürücüleri yüklemezsek bir sıkıntı olur mu?

Eğer kullandığınız Windows sürümünde herhangi bir sorun yaşamıyorsanız Windows Update'e güvenebilirsiniz. Genellikle oldukça kararlı sürüm sürücüler sunuyorlar. Sadece ekran kartı sürücüsünü elle yükleyebilirsiniz. Ben öyle yapıyorum.

Eğer kullandığınız Windows sürümünde herhangi bir sorun yaşamıyorsanız Windows Update'e güvenebilirsiniz. Genellikle oldukça kararlı sürüm sürücüler sunuyorlar. Sadece ekran kartı sürücüsünü elle yükleyebilirsiniz. Ben öyle yapıyorum.
Nasıl bir sorun mesela?
Yeni kurdum ve oyun vesaire hiçbir şey yüklemedim.
Sadece işlemcim desteklenmiyor.
Intel Core i5 7400.

Nasıl bir sorun mesela?
Yeni kurdum ve oyun vesaire hiçbir şey yüklemedim.

Sadece işlemcim desteklenmiyor.
Intel Core i5 7400.
Sorun olarak her şey olabilir. Genel bir ifade kullandım. Her şey kararlı çalışıyorsa Windows Update yeterli olacaktır.

Ekran kartı güncellemesi hariç diğer güncellemeleri Windows Update üzerinden kurabilirsiniz. Windows Update üzerinden yayınlanan ekran kartı sürücüleri genellikle çok eski sürüm oluyor. Bu yüzden manuel olarak kurmanız lazım.

Ekran kartı güncellemesi hariç diğer güncellemeleri Windows Update üzerinden kurabilirsiniz. Windows Update üzerinden yayınlanan ekran kartı sürücüleri genellikle çok eski sürüm oluyor. Bu yüzden manuel olarak kurmanız lazım.
Öyle yaptım.
Ekran kartı dışında hepsi Windows Update ama aygıt yöneticisinde bir sıkıntı var.
Şu an Windows Update bir şey algılamadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı