Windows 11 için tarayıcı önerisi

Evet. Koyuluyorsa bende geçerim Windows 10 sistemim.

Hepsinde var yer imleri hocam. Ben kullanmıyorum ama ayarlarda var. Firefox geçecekseniz yer imlerine sağ tıklayıp her zaman göster diyebiliyorsunuz. Brave zaten Chromium tabanlı yani Chrome ile aynı.

Windows 11'in arayüzü ile uyumlu tasarımını sevdiğim ve kendimce kullanışlı bulduğum için Microsoft Edge kullanıyorum.

Microsoft Edge dışında bir tarayıcı kullanacak olursam ise kendisi Chromium tabanlı olmayan Mozilla Firefox'u tercih ederim. Arayüzü ve tasarımı Microsoft Edge kadar hoşuma gitmediği için pek kullanmıyorum.

Windows 11'in arayüzü ile uyumlu tasarımını sevdiğim ve kendimce kullanışlı bulduğum için Microsoft Edge kullanıyorum.

Microsoft Edge dışında bir tarayıcı kullanacak olursam ise kendisi Chromium tabanlı olmayan Mozilla Firefox'u tercih ederim. Arayüzü ve tasarımı Microsoft Edge kadar hoşuma gitmediği için pek kullanmıyorum.
Css temaları var hocam. Hatta edge benzemesi için EdgeFrFox adında bir tema var. Araştırabilirsiniz.

16GB Ram var. Edge geçmeme gerek var mı? Arama motorlarında sonuçlar aynı mı çıkar? Bilgisayarı sadece ben kullanmıyorum iş içinde kullanılıyor o yüzden bir tık sıkıntı Edge'e geçmem ve iş için kullanılırken ona alışılması.

16 GB RAM var. Edge geçmeme gerek var mı? Arama motorlarında sonuçlar aynı mı çıkar? Bilgisayarı sadece ben kullanmıyorum iş içinde kullanılıyor o yüzden bir tık sıkıntı Edge'e geçmem ve iş için kullanılırken ona alışılması.

Arama sonuçları arama motoruna bağlıdır. Tarayıcıya değil. Sadece Edge tarayıcısında biraz daha gizli bir yerde.

Geri
Yukarı