Windows 11 için tarayıcı önerisi

16 GB RAM var. Edge geçmeme gerek var mı? Arama motorlarında sonuçlar aynı mı çıkar? Bilgisayarı sadece ben kullanmıyorum iş içinde kullanılıyor o yüzden bir tık sıkıntı Edge'e geçmem ve iş için kullanılırken ona alışılması.

Sonuçlar aynı çıkar ben sadece bir linke tıkladığımızda yeni sekmede açması hoşuma gitmedi pek ama gayet güzel RAM için sormuştum geçersem eğer Firefox'a geçerim.

CSS temaları var hocam. Hatta Edge'e benzemesi için EdgeFrFox adında bir tema var. Araştırabilirsiniz.
Aslında Firefox Color üzerinden Microsoft Edge'in renk kodları ile kendi temamı oluşturduğumda istediğim görünüme kavuşabilmiştim. Ancak temanın tarayıcıyı açtıktan kısa bir süre sonra aktif olması ve bu yaklaşık 1 saniyelik sürede varsayılan temayı görüyor olmam gözüme battı, ardından geri Microsoft Edge'e döndüm.

Yani Microsoft burayı kolay değiştirilmesini önlemek için gizlilik kısmına gizlemiş. Herkesin Bing kullanmasını istediği ve milleti buna dayattığı için.

Yani Microsoft burayı kolay değiştirilmesini önlemek için gizlilik kısmına gizlemiş. Herkesin Bing kullanmasını istediği ve milleti buna dayattığı için.

Peki bir şey arattığımda oradaki linke tıkladığımda yeni sekmede açılmasını önleyecek bir ayar var mı?

Peki bir şey arattığımda oradaki linke tıkladığımda yeni sekmede açılmasını önleyecek bir ayar var mı?

Önleyecek hiçbir ayar yok. Sadece Microsoft efendi Bing kullanmanızı istiyor. Ama başka bir arama motoru seçersende gıkını çıkartmıyor merak etme.

Geri
Yukarı