Windows 11 ikinci diskteki dosyaları silmeden nasıl sıfırlanır?

fr4gile.c

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
1650 Super
Anakart
H410
İşlemci
i3 10100F
Selam, sorum basit. Windows 11 Insider programındayım. Bundan cıktım fakat hala güncelleme alıyorum. Bilgisayarımı nasıl sifirlarım? Temiz, stabil Windows 11 nasıl kurarım? Bunu yaparken HDD'deki dosyalarımı saklamak istiyorum. Windows şu an SSD'ye kurulu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rufus kullanarak bir USB belleğe Windows 11 ISO'sunu yazdırdıktan sonra, sistemi USB üzerinden boot edip kurulum sayfasına girebilirsiniz. Bu kısımda, SSD'nizi seçip biçimlendirebilirsiniz. HDD'ye dokunmazsanız, dosyalarınız silinmez. Sonrasında normal kurulum aşamaları.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

HDD yi sil demezseniz, HDD'ye dokunmazsınız zaten.
Öyle bir secenek sunuyor yani dogru anladım di mi
Rufus kullanarak bir USB belleğe Windows 11 ISO'sunu yazdırdıktan sonra, sistemi USB üzerinden boot edip kurulum sayfasına girebilirsiniz. Bu kısımda, SSD'nizi seçip biçimlendirebilirsiniz. HDD'ye dokunmazsanız, dosyalarınız silinmez. Sonrasında normal kurulum aşamaları.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video dediklerinizi tamamen anlatıyor mu

Öyle bir secenek sunuyor yani dogru anladım di mi

Bu video dediklerinizi tamamen anlatıyor mu
Bütün aşamaları anlatıyor. Fakat, biçimlendirme kısmında sadece SSD'nizi seçip biçimlendir diyeceksiniz. Eğer hepsine yaparsanız HDD'deki verileriniz de silinir.

Yeni konular

Geri
Yukarı