Windows 11, Insider Beta Channel'a Yayınlandı

Merhaba arkadaşlar. Windows Insider Twitter sayfasında Microsoft, Windows 11 Yapı 22000.100 sürümünü Insider Beta Channel'a yayınladığını açıkladı.

Twitter paylaşımı;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows Insider Blog sayfası;

Ben de Beta Channel'da olduğum için beni mutlu etti. Şimdi yüklemeye başlıyorum. :)

Dün bu sürümde sağ tıka basınca menü çıkmadığı için sinirden geri Windows 10'a döndüm. Umarım Beta Channel'a koymadan önce bunu düzeltmişlerdir.

Şu anda Windows 11'i indirmeye başladım. 😍

windows 11 inmeye başladı (beta channel).png

Ancak şu .NET Framework güncellemesi niye Windows 11 ile aynı anda iniyor, onu anlamadım. Eğer .NET Framework güncellemesi yüklendikten sonra yeniden başlatma isterse ve Windows 11 inmeden yeniden başlatırsam indirme bozulur mu? Yoksa sorunsuzca sıfırdan indirmeye başlar mı?

Şu anda Windows 11'i indirmeye başladım. 😍

Eki Görüntüle 1122147

Ancak şu .NET Framework güncellemesi niye Windows 11 ile aynı anda iniyor, onu anlamadım. Eğer .NET Framework güncellemesi yüklendikten sonra yeniden başlatma isterse ve Windows 11 inmeden yeniden başlatırsam indirme bozulur mu? Yoksa sorunsuzca sıfırdan indirmeye başlar mı?
Ben reset attım şu an 53'e geldi.

Ben reset attım şu an 53'e geldi.
Ben de yeniden başlatıp .NET güncellemesini yükledim, yeniden başlatmadan önce Windows 11 %6 inmişti. Yeniden başlattım, başta %0 oldu fakat birkaç saniye sonra tekrar %6 oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı