Windows 11 Insider desteklenmeyen sistemde güncelleme nasıl alınır?

The_Moon

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core İ57200U CPU 2.50Ghz 2.71Ghz
Nvdia Geforce 930MX
8 GB DDR4 Ram
Asus X542UR
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
256 GB
Ekran kartı
Nvidia Geforce 930MX Mobile, İntel HD Graphics 620
İşlemci
İntel i5 7.Gen
Arkadaşlar selam.

Benim bilgisayarımın içinde Windows 11 yüklü. Benim bilgisayarım Windows 11 sistem gereksimlerini karşılamıyor (işlemci 7. nesil olduğu için) ve ben Windows Insider sistem gereksimlerini bilmiyorum.

Donanım:

İşlemci: Intel i5 7. nesil.
RAM: 8 GB.
Depolama: 256 GB SSD.
Ekran kartı: Intel HD Graphics 620 (görev yöneticinden baktım) ve NVIDIA GeForce 930X.

Son düzenleyen: Moderatör:
Insider sistem gereksinimi ne öyle bir şey yok ne sorduğunu/sormak istediğini anlamadım cihazın Windows 11 sistem gereksinimlerini karşılamıyorsa Insider'a girmek için bu rehbere bak

Arkadaşlar selam.

Benim bilgisayarımın içinde Windows 11 yüklü. Benim bilgisayarım Windows 11 sistem gereksimlerini karşılamıyor (işlemci 7. nesil olduğu için) ve ben Windows Insider sistem gereksimlerini bilmiyorum.

Donanım:

İşlemci: Intel i5 7. nesil.
RAM: 8 GB.
Depolama: 256 GB SSD.
Ekran kartı: Intel HD Graphics 620 (görev yöneticinden baktım) ve NVIDIA GeForce 930X.

Benim de işlemcim desteklemiyor ama TPM2.0 ve Secure Boot olduğum için Insider güncellemelerini alıyorum istemcisinidün Ayarlar Update kısmından Dev kanalına geçiş yaptım ve 24H2 sürümüne sorunsuz yükseltildi.

IMG_20240220_235740_833.jpg

Bu konuyu İnternete bulduğum yanlış bir bilgi yüzünden açtım aylar önce. Nasıl aktif oldu hiç bir bilgi yok :)

Yeni konular

Geri
Yukarı