Windows 11 Insider Preview İndirme Linkleri (Official/Custom)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sisteminiz destekliyorsa orijinal.

Setup.exe’nin bütünlüğü bozarak gereksinim zorunluluklarını kaldıyorum. Legacy BIOS destekli ISO oluşturuyorum. Tüm çıkan sürümleri paylaşacağım. Ek olarak işletim sistemine müdahale yok, orijinalde ne veriyorsa aynısı verir değer olarak.
*Legacy olacak arkadaşlar. Adı üstünde "eski, miras".

Screenshot_6.png

TPM 2.0 desteği istemiyor yazıyorsunuz. Zar zor internet kötü olduğu halde 5 Gigabyte indirdik, gece gece kafayı yiyeceğim.

Evet o.

USB bellek var ise Rufus ile USB belleğe yazdırın ve format atın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, editlenmiş dosya ile denedim. Rufus ile belleğe yazdırdım ve exe dosyasını çalıştırdım ancak bu hatayı aldım. Formatlamayı denemedim, deneyip geri dönüş yapacağım.

Evet, editlenmiş dosya ile denedim. Rufus ile belleğe yazdırdım ve exe dosyasını çalıştırdım ancak bu hatayı aldım. Formatlamayı denemedim, deneyip geri dönüş yapacağım.

Format yöntemi ile sorunsuz kurdum. Şu an kullanıyorum.

ISO dosyasını Rufus programı ile flash belleğe yazdırın. Daha sonra normal format atar gibi sistemi flash bellek ile başlatın ve format atın. Setup ile de yükleme oluyor.

Hocam ayarlar menüsünün ekran görüntüsünü atar mısınız?

USB'ye yaz. BIOS'tan USB'yi seç. Sonra next, next, next, okudum onaylıyorum de. Ya da indirdiğin ISO'yu Mount et yani bağla PC'ye, exe'yi aç ve güncelle. İlk dediğim temiz kurulum için.

Teşekkür ederim. <3

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı