Windows 11 Insider Preview sürekli "yükleniyor-%61"de takılıyor

123abc

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, abiler ablalar, herkese iyi günler. Bugün Windows 11 Insider Preview indiriyordum ve "yükleniyor %61" yazısında kaldı. İmleç çalışıyor 1 2 işlem yapmayı denediğimde onlar da yapılıyor fakat %61 de yaklaşık 1 saat kaldı bende yeniden başlatıp tekrar denedim yine 61 de kaldı. Sonra YouTube'dan ve bu konulardan destek aldım fakat sonuç yine aynı. Bilgi ve destek sağlayacak olanlara çok teşekkür ediyorum.

aynı sorun bende de var... bekliyorum...
Merhaba arkadaşlar, abiler ablalar, herkese iyi günler. Bugün Windows 11 Insider Preview indiriyordum ve "yükleniyor %61" yazısında kaldı. İmleç çalışıyor 1 2 işlem yapmayı denediğimde onlar da yapılıyor fakat %61 de yaklaşık 1 saat kaldı bende yeniden başlatıp tekrar denedim yine 61 de kaldı. Sonra YouTube'dan ve bu konulardan destek aldım fakat sonuç yine aynı. Bilgi ve destek sağlayacak olanlara çok teşekkür ediyorum.
çözebildiniz mi problemi

Son düzenleme:

çözebildiniz mi problemi
Youtube da bir video izledim ve çözdüm şuan windows update üzerinden windows 11 dev sürümüne geçtim. Videonun adı: "Windows İnsider Programı | Geliştirme Kanalı Yok Sorunu ve Çözümü!".(Video Sahibi:Tech Worm) Buradan regeditte 1 2 ufak ayar yaparak geliştirme kanalını aktif edebilirsiniz. Gözünüzü korkutmayın video 3 dakika civarında. Umarım işinize yarar

çözebildiniz mi problemi
Pardon az önce yanlış yazmışım ben sorunu çözdüm. Önemli verilerimi D diskine attım ve C ye temiz windows 10 kurdum driverları ve chrome u yükledikten sonra tekrar denedim oldu

Son düzenleme:

Geri
Yukarı