Çözüm Windows 11 Insider sürümünde masaüstü sorunu çözümü

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Hocam satın alacağım da bu kargo ile mi geliyor bir sorun çıkar mı si alsam keyi hemen alabilir miyim siz bir sorun yaşadınız mı?
Resimde ki kutu ile mi göderiyorlar?
Knk wp den mesaj attılar
Hocam satın alacağım da bu kargo ile mi geliyor bir sorun çıkar mı si alsam keyi hemen alabilir miyim siz bir sorun yaşadınız mı?
Resimde ki kutu ile mi göderiyorlar?
Mesaj atıyorlar

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Windows 11 Insider sürümünde masaüstünde sorun yaşayan arkadaşlar sanırım genellikle laptop kullanıcıları. Sorunu çözmek için öncelikle adaptör ile bilgisayar bağlantısını kesin. Daha sonra masaüstü kendisine gelecektir. Ayarlardan Windows dilini Türkçe yerine İngilizce yaparsanız sorun çözülebilir. Ben bu yolu izledim ve artık masaüstü çökmüyor. Siz de bu yöntemi deneyebilir, sorununuzun çözülüp çözülmediğini yorumlara yazabilirsiniz.

Hatanın ekran görüntüsü (fotoğraf @ArdaBay kullanıcısına aittir.);

Eki Görüntüle 1088161

Selam ben bu sorunu yaşadım ama çözemediğim için Windows 10'a geri döndüm tekrar kursam ama direk İngilizce olarak kursam aynı sorunu yaşamaya devam eder miyim yoksa Türkçe'den İngilizce'ye geçiş mi yapmak gerekiyor.

Arkadaşlar Windows Pro kullanıyor ama İngilizce dilini yükleyemiyorsanız yapmanız gerekenleri anlatacağım.
Arama kısmına gelip - Hizmetler yazıyorsunuz daha sonra Windows Update'yi bulup sağ tıklayıp özellikleri giriyorsunuz ve başlatma türünü OTOMATİK yapıp uygula diyorsunuz. Daha sonra dil yükle (Add Language) bölümünden rahatça İngilizceyi yükleyebilirsiniz.

Windows 11 görev çubuğu ve masaüstü çökme sorunu çözümü​

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam yapınca ekran kartı çalışmıyor bu sefer nedensiz bir şekilde ekran kartı çalışmadığı içinde 2. ekran gözükmüyor :D

Yeni konular

Geri
Yukarı