Windows 11 işlemci desteklemediği halde kuruldu

KIZIL BARON

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Denizci
Arkadaşlar, Windows 10 kullanıyordum 11'e geçtim Insider programıyla. Makine performanslı çalişiyor herhangi bir uyarı falan zorlama olmuyor. 6. nesil işlemciye neden yüklenmiyor uyarısı veriyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
@KIZIL BARON tavsiyem Windows resmi olarak destekler demeden kullanmamak zira neden desteklemediğini bilemezsin. Ciddi güvenlik açığı veya sadece test edilmemiş olması olabilir. Performansta sorun yoksa sen bilirsin.

Sadece işlemci yetmiyorsa sorunsuz kurabiliyorsun. TPM'ya da Secure Boot yok ise bypass yapman zorunlu. 7.nesil işlemcili laptopa kurdum uzun süredir sorunsuz çalışıyor. FPS olarak Windows 10'a göre daha fazla. Valorant da bile FPS arttı.

Sadece işlemci yetmiyorsa sorunsuz kurabiliyorsun. TPM'ya da Secure Boot yok ise bypass yapman zorunlu. 7.nesil işlemcili laptopa kurdum uzun süredir sorunsuz çalışıyor. FPS olarak Windows 10'a göre daha fazla. Valorant da bile FPS arttı.

Aynen Forza Horizon 4 var bende takılmadan rahat rahat oynatıyor PC ilk çıktığında kurmuştum PC'ye Windows 11 kasmalar oluyordu o zaman kararlı sürüm geldiğinde tekrar kurdum opmizsasyon sorunları giderirmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı