Windows 11 işlemci desteklemiyor hatası

Yer
Ankara
RAM
12 GB
SSD veya HDD modeli
KIOXIA 480 GB HDD
Ekran kartı
NVDIA GeForce 940 MX
Anakart
F600 NOTEBOOK DISCRETE
İşlemci
ntel(R) Core(TM) i7-7500U CPU @ 2.70GHz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki tüm adımları sırasıyla yaptım yani Regedit'te dosyayı oluşturup değer ataması yaptım ama hala uyumsuz problemi alıyorum. Başka ne gibi bir çözüm vardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki tüm adımları sırasıyla yaptım yani Regedit'te dosyayı oluşturup değer ataması yaptım ama hala uyumsuz problemi alıyorum. Başka ne gibi bir çözüm vardır.
İnternet bağlantısını kesmeyi denediniz mi?

Windows 11 ile TPM 2.0 ve Secure Boot aktif olmadan Valorant oynanmaz.

Bende de aynı sistem var ve şu an W11 kullanıyorum. USB'ye yükleyip appraiserres.dll adlı dosyada birkaç metin sildim ve registryden mosetup ayarını yaptım, yükledim 1 haftadır kullanıyorum (oyun oynuyorsan yüklemeni önermem).

Laptoplarda TPM çipi olayı farklı. BIOS menüsünden bakılması lazım. TPM ve Secure Boot varsa açıp denenebilir.

İnternet bağlantısını kesmeyi denediniz mi?

Hayır bunu hiç denemedim. BIOS'tan TPM kısmını da disable yaptım ama gene aynı sorun. Akşam bağlantıyı kesip tekrar deneyeceğim.

Bende de aynı sistem var ve şu an W11 kullanıyorum. USB'ye yükleyip appraiserres.dll adlı dosyada birkaç metin sildim ve registryden mosetup ayarını yaptım, yükledim 1 haftadır kullanıyorum (oyun oynuyorsan yüklemeni önermem).

Ne gibi sorunlarla karşılaştınız oyunlarda?

Son düzenleyen: Moderatör:
TPM devre dışı olursa zaten 11'de açılmıyor. Secure Boot da aktif olmalı.

Geri
Yukarı