Windows 11 işletim sistemi .ISO şeklinde inmiyor

Mevcut forumdan da indirebilirsiniz.

Yine aynı isim dosyasıya iniyor umarım ISO olarak iner yoksa sinirden monitörü patlatacağım.
Sabahtan beri indirmeye çalışıyorum sürekli dosya olarak inmesi gerçekten çok sinir bozucu.

Defalarca Download Windows 11 buradan Windows 11 .ISO uzantılı işletim sistemi yüklemeyi denedim ama hep dosya olarak indi bunun çözümü nedir veya başka bir indirme linki varsa atabilir misiniz?
İndirdiğiniz dosya bir ISO dosyası değil, ISO dosyasını indirmeye yarayan bir araçtır. Aracı çalıştırıp yönergelerini izleyerek Windows 11 ISO dosyasını indirebilirsiniz.

Nasıl yapacağımı anlatabilir misiniz? Rica etsem.
Aracı indirip açın, ismi "mediacretiontool.exe" şeklindedir. Lisans sözleşmesini kabul edin/ 2. seçenek olan "ISO dosyası oluştur" seçeneğini seçin./ Önerilen ayarlar da devam edin/ ISO dosyasının ineceği konumu seçin.
"Windows 11 İndiriliyor" mesajı aldıysanız ISO dosyası belirtiğiniz konuma iniyor demektir.

Aracı indirip açın, ismi "mediacretiontool.exe" şeklindedir. Lisans sözleşmesini kabul edin/ 2. seçenek olan "ISO dosyası oluştur" seçeneğini seçin./ önerilen ayarlar da devam edin/ ISO dosyasının ineceği konumu seçin.
"Windows 11 indiriliyor" mesajı aldıysanız ISO dosyası belirtiğiniz konuma iniyor demektir.

Çok ama çok teşekkür ederim.
konu kilitlensin lütfen.
Aracı indirip açın, ismi "mediacretiontool.exe" şeklindedir. Lisans sözleşmesini kabul edin/ 2. seçenek olan "ISO dosyası oluştur" seçeneğini seçin./ önerilen ayarlar da devam edin/ ISO dosyasının ineceği konumu seçin.
"Windows 11 indiriliyor" mesajı aldıysanız ISO dosyası belirtiğiniz konuma iniyor demektir.

Yine aynı hata dedim ve yine dosya olarak indi.
Sinirden ağlayacağım.

Dosya Ekleri

• 1654021630131.png
    1654021630131.png
    52,2 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı