Çözüldü Windows 11 ISO ile Windows 11 Multi-Edition ISO'nun farkı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ProxmY

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar. Windows 11 ISO dosyasını indirecekken sadece multi- Edition seçeneği olduğunu gördüm. Normal ISO ile farkı nedir? İndirirsem yeniden kurulumda herhangi bir sorun çıkar mı?

Dosya Ekleri

• resim_2023-06-09_131002277.png
    resim_2023-06-09_131002277.png
    49,8 KB · Görüntüleme: 91
Çözüm
Yardım almak için baktığım sitelerde sadece Windows 11 ISO seçeneği vardı ondan sordum hocam. Teşekkürler.

Bu dosya adı gibi multi yani sizde Home sürümü varsa Home kuruyor, Pro sürümü varsa Pro kuruyor. Bu anlamda multi deniyor. Yine kısaca normal ISO. Windows lisansınıza göre şekil alacak.
Yardım almak için baktığım sitelerde sadece Windows 11 ISO seçeneği vardı ondan sordum hocam. Teşekkürler.

Bu dosya adı gibi multi yani sizde Home sürümü varsa Home kuruyor, Pro sürümü varsa Pro kuruyor. Bu anlamda multi deniyor. Yine kısaca normal ISO. Windows lisansınıza göre şekil alacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Lisans kodunu girdiğinizde Pro yada Home olarak ayarlama yapıyor. Eskiden Home yada Pro olarak ayrı ayrı indiriyorduk. O yüzden multi edition diye geçiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı