Windows 11 kasıyor

İşlemci veya anakartda veya ekran kartında sıkıntı olabilme ihtimali var mı?
Bilgisayarın herhangi bir erinde sorun olma ihtimali var, şu anda ne yaptığınızı bilmediğim için sistemi temizlemeye çalışıyoruz.

Driver kurucu program da kurmayın, zaten bunu hiç yapmamanız lazım eğer yapıyorsanız da artık yapmayın. Sistem bakım programı da kurmayın.

Bilgisayarın herhangi bir erinde sorun olma ihtimali var, şu anda ne yaptığınızı bilmediğim için sistemi temizlemeye çalışıyoruz.

Driver kurucu program da kurmayın, zaten bunu hiç yapmamanız lazım eğer yapıyorsanız da artık yapmayın. Sistem bakım programı da kurmayın.
Tamam hocam ben tekrar yeni isoyla formatlıyıp geri dönüş yapıcam.Bakalım hayırlısı.

Arkadaslar tekrardan kurdum windowsu ama bu sefer media tool dan kurdum herhalde iso surumu daha guncel degil suanda bir sikinti yok gibi hepinize cok tessekur ediyorum.

Kasıyor derken animasyonları mı ağır? Windows 10'dan geçince ilk öyle oluyor sonra zamanla sistem oturuyor alışıyorsunuz hızlı geliyor size Windows 11. Ekran Hz 60 ise daha belli oluyor, 120+ ise daha akıcı kullanırsınız bunu ayarlayın format atınca 60Hz oluyor.

Hocam bende de vardı kasma Microsoft'tan indirdiğim ISO kasıyor Technopat'tan indir kur Update'leri kapat düzelir bende öyle oldu Technopat'tan indrdim kurdum gram kasma yok.

Program ile değil CMD üzerinden yaptım.

Evet, yok hocam bırakmadım.

RX 6600 XT R5 5600 B450M k 20GB RAM 1M.2 SSD 1 SSD.

Hocam bota bağlıyor oda pek farkı yok tekrar formatlayın key satın alın böyle şeyler PC'yi yavaşlatır bota bağlar zaten illegal bir şey yaptığınız.

Geri
Yukarı