Windows 11 KB5006674 Güncellemesi desteksiz cihaza nasıl yüklenir?

Metehan1923

Hectopat
Daha fazla  
Windows 11 için son çıkan KB5006674 numaralı güncellemeyi sistem gereksinimleri desteklemeyen cihazlar almadı sanırım. Microsoft Windows 11'i desteklemeyen cihazlar için Windows 10'a geçin diyor artık. Geçmezsek mavi ekran hataları başlar mı ya da bu güncellemeleri başka bir şekilde yükleyemez miyiz? Kalite ve sürücü güncellemeleri hayati sonuçta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11 için son çıkan KB5006674 numaralı güncellemeyi sistem gereksinimleri desteklemeyen cihazlar almadı sanırım. Microsoft Windows 11'i desteklemeyen cihazlar için Windows 10'a geçin diyor artık. Geçmezsek mavi ekran hataları başlar mı ya da bu güncellemeleri başka bir şekilde yükleyemez miyiz? Kalite ve sürücü güncellemeleri hayati sonuçta.

Mavi ekran falan almazsın. Sadece güncelleyemez hangi sürümdeysen orada kalır.

6. nesil işlemciye sahip bilgisayarıma bu güncelleme geldi ve başarılı bir şekilde yüklendi. Dilerseniz Microsoft Update kataloğundan indirip manuel kurulum yapabilirsiniz.

6. nesil işlemciye sahip bilgisayarıma bu güncelleme geldi ve başarılı bir şekilde yüklendi. Dilerseniz Microsoft Update kataloğundan indirip manuel kurulum yapabilirsiniz.

Peyderpey dağıtıyorlar hocam o zaman güncellemeyi ben daha alamadım 6700k var ben de de

Bilgisayarım desteklemiyor ve güncellemeyi Update üzerinden aldım.

2021-10-13_16h50_27.png

Ben hala yükleyemedim otomatik olarak gelmiyor. Manuel olarak Microsoft sayfasından nasıl yükleyebilirim
Bunlardan hangisini yüklemeliyim

Dosya Ekleri

• ekran görüntüsü.jpg
    ekran görüntüsü.jpg
    86,7 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:
İlk baştakine basın küçük bir pencere açılacak.açılan penceredeki linki kopyalıp yeni sekmeye yapıştırın."MSU." uzantılı bir dosya indirecek,inince ona tıklayın."Windows Update tek başına yükleyicisi" açılacak,bayağı bir süre bekletiyor yükleme için ama sorunsuz kurulumu tamamlıyor.

Geri
Yukarı