Windows 11 kendini toparladı

Adam_88

Hectopat
Makaleler
3
Artık yeter. Açmayın Windows 11 geçilir mi konuları çünkü artık kendini toparladı RTM sürüm çok eksikti 22H2 ile asıl 11 karşımıza çıktı. Yeter artık böyle konular reddedilsin şöyle konular. 999999999999999. konu olacak artık. Bu konuyu açacaklar için söylüyorum Windows 11 kendini toparladı. 22H2 ile asıl kullanışlı 11 karşımızda. Hem 10 gibi görünsün istiyorsan Regedit'te bazı ayarları değiştirip Windows 10 taskbar yapabilirsin. Hemde arama butonları çalışan bildirim merkezi çalışan ama bildirim kısmı ayrı.

Windows 11 22H2 kullanıyorum geliştirici kanalındayım ve 2 haftadır kullanıyorum herhangi bir bug ya da performans düşüşü yaşamadım memnunum.

Artık yeter. Açmayın Windows 11 geçilir mi konuları çünkü artık kendini toparladı RTM sürüm çok eksikti 22H2 ile asıl 11 karşımıza çıktı. Yeter artık böyle konular reddedilsin şöyle konular. 999999999999999. konu olacak artık. Bu konuyu açacaklar için söylüyorum Windows 11 kendini toparladı. 22H2 ile asıl kullanışlı 11 karşımızda. Hem 10 gibi görünsün istiyorsan Regedit'te bazı ayarları değiştirip Windows 10 taskbar yapabilirsin. Hemde arama butonları çalışan bildirim merkezi çalışan ama bildirim kısmı ayrı.
Boşuna açmışsın konuyu. 1 kişinin dediğini tüm toplumlar dinleseydi algılasaydı ya savaş içinde olurduk ya da refah içinde. Senin açtığın bu konunun üzerine 100 konu daha açılacak :D

22H2 güncellemesi geldi mi? Ekim gibi gelecek diyorlardı. Bilgisayara format atmam gerekiyor 1 aydır ama W11'e geçsem mi geçmesem mi ikilemi yüzünden atamadım daha. Bu güncelleme geldiyse geçeyim.

Geçen geçer, geçmeyen kalırdı da niçin böyle bir konu var anlamadım.

Geri
Yukarı