Windows 11 key geçerli değil hatası

Me_Sa

Decapat
Daha fazla  
RAM
8GB
SSD veya HDD modeli
Samsung 128GB SSD, Samsung 1TB HDD
Ekran kartı
GeForce GTX1650
İşlemci
Intel i5 9th
Merhaba, 4 gün önce bilgisayarımda şifreli klasör oluşturmaya çalışıyordum fakat Windows 11 Home Single Language (anakarta gömülü) kullandığım için o özellik geçerli değildi, sonrasında internetten bedava key aramaya başladım ve buldum ilk başta key çalışmadı fakat ikinci denememde çalıştı sonrasında bilgisayar Windows 11 Pro versiyonuna yükseldi ama sonrasında ürün anahtarının geçerli olmadığını ve yeniden ürün anahtarı etkinleştirmem gerektiğini yazdı, sorun gidere tıkladığım zaman "Windows 11 Pro kullanan bu cihazda Windows 11 Home Single Language dijital lisansı bulduk. Bu dijital lisansı kullanarak etkinleştirmek için Windows 11 Home Single Language yazılımını yüklemeniz gerekir" yazıyor ama şu anda ne format atacak durumdayım ne de Windows'u sıfırlayabilirim neredeyse 1TB dosya fotoğraf ve yedek var bilgisayarımda formatlamadan ya da Windows'u yeniden indirmeden bu problemi çözebilir miyim? Şu anda sağ altta Windows'u etkinleştir ibaresi var.

Yedekler nerede Windows yüklü olduğu dizindemi yaani C diskindemi yedekler.

Sistemde tek diskmi var yoksa SSD ve HDD mi var.

Yedekler D diskinde ise yedeklere bir şey olmaz zaten sen Windows'su C ye kuruyorsun.

Format dışında başka çözümde yok zaten.

Yedekler nerede Windows yüklü olduğu dizindemi yaani C diskindemi yedekler.

Sistemde tek diskmi var yoksa SSD ve HDD mi var.

Yedekler D diskinde ise yedeklere bir şey olmaz zaten sen Windows'su C ye kuruyorsun.

Format dışında başka çözümde yok zaten.

SSD ve HDD var bilgisayarımda belirttim zaten ama ikisinde de dosyalar fotoğraflar notlar ve iki hesap var yani bayağı uğraşmak zorunda kalırım ve laptopa güvenmiyorum HP gibi bir tost makinesi ve format atmadan önce bilgi kaybı yaşanabilir demesi zaten beni benden alıyor uzun bir süre böyle kullanacağım sanırım.

SSD ve HDD var bilgisayarımda belirttim zaten ama ikisinde de dosyalar fotoğraflar notlar ve iki hesap var yani bayağı uğraşmak zorunda kalırım ve laptopa güvenmiyorum HP gibi bir tost makinesi ve format atmadan önce bilgi kaybı yaşanabilir demesi zaten beni benden alıyor uzun bir süre böyle kullanacağım sanırım.

Başka çare yok tek çare format SSD'deki bilgileri her ye aktar önemli olan SSD'ye Windows'u kur.

Bedava key kullandığınızı söylediniz key ile alakalı olmadığına emin misiniz?

Evet zaten problem key ile alakalı şu an Windows 11 Pro kurulu sanırım Windows sahte key olduğunu algıladı. lisans kısmındaki sorun gider tuşuna basınca zaten Windows 11 Home Single Language bir lisans bulunduğunu kullanmak için Windows 11 Single Language kurmam gerektiğini söylüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı