Windows 11 keyleri ne zaman satılacak?

Alpha345

Hectopat
Orijinal Windows 10 Home Retail key alacaktım ancak 11 çıkacağı için henüz almadım. Microsoft'tan alınan Windows 10 keyleri 11'de de geçerli olacak mı? Eğer ayrı olarak satışa çıkarsa tahminen ne zaman satışa çıkar? Yoksa boşuna 1299 TL verip eski 11 varken 10 kullanmak istemiyorum.

Orijinal Windows 10 Home Retail key alacaktım ancak 11 çıkacağı için henüz almadım. Microsoft'tan alınan Windows 10 keyleri 11'de de geçerli olacak mı? Eğer ayrı olarak satışa çıkarsa tahminen ne zaman satışa çıkar? Yoksa boşuna 1299 TL verip eski 11 varken 10 kullanmak istemiyorum.
Windows 10 keyleri 11'de de kullanılabiliyor, merak etmeyin.

Windows 10 keyleri 11 de kullanılıyor demişlerdi.
Windows 10 keyleri 11'de de kullanılabiliyor, merak etmeyin.
Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim. 11 keyleri satılacak mı? Eğer satılma ihtimali varsa onlar satışa çıkana kadar deneme sürümünde kullansam da olur. O kadar parayı vermişken en yenisini satın almak isterim.

Windows 10 keyini Windows 11'de de kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı