Windows 11 "Kullanıcı profili hizmeti hizmeti oturum açamadı" hatası

Ben zaten şu an kullanıyorum bilgisayarı bilgisayarı yeniden başlatınca açıldı bilgisayar ama yine olacak ondan yazdım buraya.

Deniyorum o zaman.

O zaman attigim hizmet aracini yapabilirsiniz, manuel olarak girip otomatik yapin veya hizmetler yazin arama kismina orada hizmeti bulup otomatik veya elle calistir sekilde yapin.

Son düzenleme:
Otomatik çalıştırda zaten.

Bu sabah bilgisayarı açtığımda yine oldu zaten sonra yeniden başlattım düzeldi sürekli böyle oluyor.

Bir şey tetikliyor o zaman. Bu sefer USB ile temiz kurulum yap ve biraz siradanlastir yaptigin ayarlari veya uygulamalari, oyle dene.

Sıradanlaştır derken bir de bayağı oyun yüklemiştim bidahamı kuracağım şimdi başka çare yok değil mi?

Temiz kurulum yaparsan, evet. Bu arada ISO dosyasını yeniden al ve yazdır. Belki ISO dsoytası kaynaklı kurulumdan sonra böyle oluyordur. Bana daha çok bir uygulamanın kapatması mantıklı geliyor.

İyi tm yarın kurarım yeniden bir daha olursa yazarım.

Verilerinin silinmesini istemwdigin diski silme veya bicimlendirme. Ornegin silinmesini istemedigini D diskine at ve C diskini bicimlendir, ayirt etmek icin ise GB boyutunu hatirla.

Yeni konular

Geri
Yukarı