Çözüldü Windows 11 kurarken her şeyi kaldırı seçersem D diski sıfırlanır mı?

• Konuyu başlatan C4NS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 830
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

C4NS

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• Sistem özellikleri = İşlemci İ5 7400 - Ram = 16 GB DDR4 FURY - EKRAN KARTI GTX 1050 Tİ - SSD 250 GB SAN DİSK - HDD 1TB - PSU FSP Marka 500W

•Monitör = CASPER M2458C 24 75Hz (geçici)

•Ekipman = Mouse Logitech G102 - Klavye Hadron - Kulaklık Rampage RX6 X

•S21 FE 256 GB - Galaxy Buds 2
Arkadaşlar bilgisayarıma Windows 11 yükleyeceğim ama bilgisayarımın D diskinde 400 GB yakın oyun var.
Her şeyi kaldır seçeneğini seçersen D diski gider mi ve oyunlarıma tekrardan kolaylıkla erişim sağlar mıyım?

Çözüm
Hayır hiçbir şey olmaz. Ben sıfırlıyorum, diğer disklerime dokunmuyor sadece Windows kurulu diski sıfırlıyor. Rahatlıkla yapabilirsiniz, fakat eğer bilgisayar ayarlarından bu bilgisayarı sıfırla derseniz size diğer sürücüleri silip silmeme konusunda tercih yaptırır.
Hayır hiçbir şey olmaz. Ben sıfırlıyorum, diğer disklerime dokunmuyor sadece Windows kurulu diski sıfırlıyor. Rahatlıkla yapabilirsiniz, fakat eğer bilgisayar ayarlarından bu bilgisayarı sıfırla derseniz size diğer sürücüleri silip silmeme konusunda tercih yaptırır.

Çözüm
Sanırım diskten sıfırlayacaksınız o yüzden diskiniz silinmez aksine sadece bütün uygulamaları vs. silecektir ve Windows ayarları sıfırlanır. Ama en sağlıklısı temiz kurulum yapmaktır. USB yardımıyla basitçe yapabilirsiniz.

D diski bölünmüş disk parçası mı yoksa ayrı bir disk mi?

Ayrı bir disk sistem SSD'ye kurulu oyunlar HDD

Sanırım diskten sıfırlayacaksınız o yüzden diskiniz silinmez aksine sadece bütün uygulamaları vs. silecektir ve Windows ayarları sıfırlanır. Ama en sağlıklısı temiz kurulum yapmaktır. USB yardımıyla basitçe yapabilirsiniz.

USB Aygıtım yok ISO olarak indirdim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı