Çözüldü Windows 11 kurarken Wi-Fi görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Sanırım şu ekranda kalıyorsunuz ve "internet bağlantım yok" seçeneği yok.

Bu ekrandayken Shift + F10'a basın. CMD ekranı açılınca OOBE\BYPASSNRO yazın ve entera basın. Bilgisayar yeniden başlayacak. Kurulumun ilk adımlarını (klavye, ülke, dil) seçme vs. tekrar gözükecek. Ama bu sefer "internet bağlantım yok" seçeneğini göreceksiniz.

2.png

msedge_qn5pujox6k.png

1.png
Yazdığınız kod Windows 10 için de geçerli mi?
Bu kısıtlama yüksek ihtimalle sadece Windows 11'de var ama güncel Windows 10 ISO dosyasına da eklemiş olabilirler. Evet işe yarayacaktır.

Bilgisayarın sürücüleri yüklü olmadığı için kasıyor hissiyatı vermesi doğal. Bence 60 saniye yöntemini deneyin, belki Windows 11'i seveceksiniz.

Bu kısıtlama yüksek ihtimalle sadece Windows 11'de var ama güncel Windows 10 ISO dosyasına da eklemiş olabilirler. Evet işe yarayacaktır.

Bilgisayarın sürücüleri yüklü olmadığı için kasıyor hissiyatı vermesi doğal. Bence 60 saniye yöntemini deneyin, belki Windows 11'i seveceksiniz.
Kapadım 60 sn basılı tuttum açıldı sonra kapandı basmaya devam ettim 60 saniye dolunca çektim parmağımı ve tekrar çalıştırdım ve bir şey düzelmedi. Ondan dolayı tekrar temiz kurulum yapmak için 10 yükleyeceğim

Şimdi de 2. laptop usbyi görmüyor delireceğim. Ses geliyor ama usb gözükmüyor.

Son düzenleme:
Eğer Wi-Fi Windows 11 kurulum aşamasındayken gözükmüyorsa telefonunuzun internetini usb kablo ile paylaşabilirsiniz.(Usb ile internet paylaşımı).Bu adımı atladıktan sonra da mutlaka sürücü yüklemesi yapmalısınız yoksa yine wi-fi göremeyebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı