Windows 11 kurmak zorunlu mu?

Sawgent54

Decapat
Daha fazla  
RAM
16x2 4800Mhz
Ekran kartı
Nvdia Rtx 3080ti
İşlemci
i7 12800HX
Dizüstüme Windows 10 temiz kurulum yapmak istedim ancak hibrit mimarili cihaz olduğu için genelde Windows 11 kurun dediler. Windows 11 22H2 kurdum ancak ya sürücü kurarken Update hata veriyor cihaz yeniden başlatılmıyor vs. Ufak buglar yaşadım. Windows 10 kursam problem olur mu? Performans konusunda tam verim alır mıyım cihazda?

Dizüstüme Windows 10 temiz kurulum yapmak istedim ancak hibrit mimarili cihaz olduğu için genelde Windows 11 kurun dediler. Windows 11 22H2 kurdum ancak ya sürücü kurarken Update hata veriyor cihaz yeniden başlatılmıyor vs. Ufak buglar yaşadım. Windows 10 kursam problem olur mu? Performans konusunda tam verim alır mıyım cihazda?
Bilgisayarınızın linki varsa bakabilir miyim hocam?

Bilgisayarınızın linki varsa bakabilir miyim hocam?
12UHS042tr model hocam

Windows 11 kurmak daha sağlıklı olur.

Anladım tekrar deneyeyim o zaman

Arkadaşlar Windows 11'i temiz kurulumla yüklüyorum ancak Update hataları çok fazla Update yüklü olan sürücüleri tekrar tekrar yüklemeye çalışıp duruyor ve yeniden başlattığım zaman sürekli "lütfen bilgisayarınızı kapatmayın güncelleştirmeler devam ediyor" ekranında yarım saat kalıyor aşırı sıkıntılı sistem SSD'min 6500 MB okuma 5000 MB yazma hızı var buna rağmen anormal Windows 10 yükleyeceğim mecburen.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı