Windows 11 zorunlu mu oldu?

turtahan

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
işlemci: Intel(R) Core(TM) i7-10750H CPU @ 2.60GHz 2.59 GHz
Ekran kartı: gtx1650ti
ram: 16gb
Meslek
bilgisayar mühendisliği öğrencisi
RAM
16
SSD veya HDD modeli
Samsung M2
Ekran kartı
1650Ti
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i7-10750H CPU @ 2.60GHz 2.59 G
Merhaba bugün Intel Unison uygulamasını indirmek istedim ve Microsoft Store'u açtım. Özellikle iPhone kullananlar için çok kullanışlı bir uygulama lakin uygulamanın minimum sistem gereksinimi Windows11 olarak gözüküyor. Evet yıl 2023 ama nedense hala tam anlamıyla Windows 11'e ne güvenebildim ne de alışabildim. Sizce hala Windows 11'e geçmek için erken mi yoksa artık kullanıma hazır mı? Uzun süredir kullananlar memnun mu?

1678891842043.png

Merhaba bugün Intel Unison uygulamasını indirmek istedim ve Microsoft Store'u açtım. Özellikle iPhone kullananlar için çok kullanışlı bir uygulama lakin uygulamanın minimum sistem gereksinimi Windows11 olarak gözüküyor. Evet yıl 2023 ama nedense hala tam anlamıyla Windows 11'e ne güvenebildim ne de alışabildim. Sizce hala Windows 11'e geçmek için erken mi yoksa artık kullanıma hazır mı? Uzun süredir kullananlar memnun mu?

Eki Görüntüle 1702416
Daha erken ben 23H1'i bekliyorum. Sizde bekleyin.

Eki Görüntüle 1702416
Ben windows 11 pro kullanıyorum 8 gb ramin 7 gb ını boşta kullanıyor 😄 ama pek performans konusunda sorun yaratti mı emin değilim cihaz geldiği günden beri windows 11 pro kullanıyorum.

Bence daha erken, ben kullanmadım ama daha çıkalı 2 sene bile olmayan bir işletim sistemi olduğu için daha kullanıma hazır olduğunu düşünmüyorum.Bence daha sıkıntıları vardır.

Geri
Yukarı