Windows 11 kurulmalı mı?

Günaydın. Maalesef Windows 10 geri döneceğim. Çünkü AMD Radeon ekran kartı driver son sürüm indirdim. Exe dosyasına tıklandığında bu bilgisayarda çalıştırılamaz hatası veriyor.

Günaydın. Maalesef Windows 10 geri döneceğim. Çünkü AMD Radeon ekran kartı driver son sürüm indirdim. Exe dosyasına tıklandığında bu bilgisayarda çalıştırılamaz hatası veriyor.

Konu açarak çözmeyi deneyebilirsin. Normal olarak, uyumlu olması gerekiyordu Windows 10 sürücüsü olsa bile.

Efenim arayüz önemli değil ise 8.1 kullanabilirsiniz.Driverları indirmiyor ama uyumluluk sorunu yok.Hem SSD sahip Pclerde ışık hızında gibi.Performans önemli ise 8.1 öneririm(desteği daha sona ermedi.).

Efenim arayüz önemli değil ise 8.1 kullanabilirsiniz. Driverları indirmiyor ama uyumluluk sorunu yok. Hem SSD sahip PC'lerde ışık hızında gibi. Performans önemli ise 8.1 öneririm(desteği daha sona ermedi.).

Efenim 🙂 SSD sahte çıktı ☹️. Onunla uğraşıyorum. HDD geri döndüm. Benim model için Windows 8.1 sürücü destek yok. Biraz zaman geçsin Windows 11 geçerim.

Geri
Yukarı