Windows 11 kurulmalı mı?

LeventÜ

Decapat
Merhaba, bilgisayarıma Windows 11 kurmak istiyorum ancak Windows 11 sıkıntılarından dolayı indirmeye çekiniyorum. Şu anda herhangi bir sorun var mı, varsa nelerdir? Yoksa indirilmeli midir?

Ben kurdum çok güzel. Hatta apk dosyalarını bile yükleyip kullanabiliyorum. Tek sıkıntısı bende tpm çipi olmadığı için valorant gibi uygulamaları açmıyor.

Merhaba, bilgisayarıma Windows 11 kurmak istiyorum ancak Windows 11 sıkıntılarından dolayı indirmeye çekiniyorum. Şu anda herhangi bir sorun var mı, varsa nelerdir? Yoksa indirilmeli midir?
Ben kullanıyorum, yaşadığım tek sıkıntı masaüstüne dön tuşuna bastığımda saniyelik görev çubuğu gelip gidiyor. Onun dışında sistemin gereğinden fazla karşılıyorsa geçmeni öneririm.

Ben kullanıyorum, yaşadığım tek sıkıntı masaüstüne dön tuşuna bastığımda saniyelik görev çubuğu gelip gidiyor. Onun dışında sistemin gereğinden fazla karşılıyorsa geçmeni öneririm.

i7 10750H ve 1650 Ti var TPM çipi de 2.0 yani her şeyi karşılıyor zaten güncelleme kısmında Windows 11'e yükselt diye seçencek çıktı. Geçip geçmeme konusunda hala kararsızım biraz daha düşüneceğim gibi.

Çok sorunu var 5 ay boyunca denedim kesinlikle önermem şu an Windows 10 kullanıyorum çok rahat gerçekten.

Ama sen çok önceden kurmuşsun belki o sorunlar düzelmiştir şu an.

i7 10750H ve 1650 Ti var TPM çipi de 2.0 yani her şeyi karşılıyor zaten güncelleme kısmında Windows 11'e yükselt diye seçencek çıktı. Geçip geçmeme konusunda hala kararsızım biraz daha düşüneceğim gibi.

İstiyorsanız geçin hocam. Yani kısacası Windows 10 reskin gibi bir şey olmuş. Ben sevdim görünüşü.

Ama sen çok önceden kurmuşsun belki o sorunlar düzelmiştir şu an.

Hayır hocam daha 2 hafta önce geçtim Windows 10'a 22H2'yi bile kullandım ki en çok sorun onda zaten CPU kullanımı %10 geçmiyor vs.

Bayağıdır Windows 11 kullanıyorum ve yaşadığım tek sorun Wi-Fi sorunu. Wi-Fi sorunu da şöyle oluyor, aniden Wi-Fi gidiyor ya da yavaşlıyor. Ardından Wi-Fi'ı kapatıp açmaya çalışınca Wi-Fi tuşunun bulunduğu kısım tamamen donuyor, bu sorun az da olsa başıma geliyor. Bunun harici gayet iyi çalışıyor.

Geri
Yukarı