Windows 11 kurulu i5-1035G1 laptopa Windows 8.1 kurulmalı mı?

Windows 8.1'e geçmenizi önermiyorum sürücüleri bulmakta vs zorlanabilirsiniz. Ayrıca genişletilmiş destek ocak 2023'te bitiyor. Windows 11'i kullanmanız daha iyi olacak. Nelerini beğenmediniz veya neden kullanmak istemiyorsunuz? Söylersen iyi olur. Desteklenmeyen 12 yıllık PC sistemimle geçtim ona rağmen çok iyi bence.
Abim, bazen yavaşlıyor bazen ise hızlanıyor tam anlamadım. Windows 8.1 önerilmiyor sanırım cevapların çoğunluğunda windows 10 kurmak sorun yaşatır mı ? 256 GB SSD var.

Windows 8.1'e sürücü bulamazsınız. Windows 10 veya 11 tek yol. Yoksa ben de kendi sistemime Windows 8.1 kurmak isterdim.
Windows 11 kurulu zaten. Sadece başka windows kurmak istersem Windows 10 mu kurmam gerekir ? Windows 8.1 önerilmemiş baktığımda.

Abim, bazen yavaşlıyor bazen ise hızlanıyor tam anlamadım. Windows 8.1 önerilmiyor sanırım cevapların çoğunluğunda windows 10 kurmak sorun yaşatır mı ? 256 GB SSD var.

Windows 11 kurulu zaten. Sadece başka windows kurmak istersem Windows 10 mu kurmam gerekir ? Windows 8.1 önerilmemiş baktığımda.
Windows 11'i sıfırlama işlemi yaparak yeniden yüklemeyi deneyin. Bu işlem sorununuzu belki çözecektir. (Uygulamaları, ayarları ve dosyalar koru) seçeneğinin olması lazım. Eğer yok ise verilerinizi USB'ye yedeklemeyi unutmayın.

Windows 11 fena değil. tasarımı size ters geldiyse startallback yükleyin. Alıştığınız menü tasarımı çok kolay oluyor.
Hız için windows güncellemelerini yapın, sürücülerinizi güncelleştirin. Bios update varsa yapın.

Geri
Yukarı