Çözüldü Windows 11 kurulum bitmiyor ve yeniden başlıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Altuğ karatekin

Hectopat
SSD'de yer var kurulum bitiyor 10sn sonra yeniden başlayacak diyor. Yeniden başlayınca yine kurulumun en başına atıyor. Sorun nedir ve nasıl çözülebilir?

Çözüm
Muhtemelen BIOS'un BOOT menüsünde USB'yi ilk sırada seçtiğin için bilgisayar her yeniden başladığında önce USB'den boot ediyor sistemi ve yeniden Windows yükleme ekranı geliyor karşına.

Sadece bilgisayar yeniden başladığı an USB'yi çıkart, sorunun çözülecek.
SSD'de yer var kurulum bitiyor 10sn sonra yeniden başlayacak diyor. Yeniden başlayınca yine kurulumun en başına atıyor. Sorun nedir ve nasıl çözülebilir?

USB flash hala bağlımı onu çıkarabilirsiniz ilk kurma işleminden sonra.

Muhtemelen BIOS'un BOOT menüsünde USB'yi ilk sırada seçtiğin için bilgisayar her yeniden başladığında önce USB'den boot ediyor sistemi ve yeniden Windows yükleme ekranı geliyor karşına.

Çözüm
USB flash hala bağlımı onu çıkarabilirsiniz ilk kurma işleminden sonra.

Muhtemelen BIOS'un boot menüsünde USB'yi ilk sırada seçtiğin için bilgisayar her yeniden başladığında önce USB'den boot ediyor sistemi ve yeniden Windows yükleme ekranı geliyor karşına.

Şöyleki yeniden başlayıp kurulum ekranı geldiğinde depolamadan eksilen alan olmuyor. Tahminimce Windows'u hiç kurmuyor. Böyle bir şey olabilir mi?
Aynı zamanda Rufus ile yazdırmadım dirtekt kurulum aracı ile USB'yi biçimlendirdim.

1711831484857.png

1711831493107.png

Şöyleki yeniden başlayıp kurulum ekranı geldiğinde depolamadan eksilen alan olmuyor. Tahminimce Windows'u hiç kurmuyor. Böyle bir şey olabilir mi?
Aynı zamanda Rufus ile yazdırmadım dirtekt kurulum aracı ile USB'yi biçimlendirdim.

Eki Görüntüle 2154911

Eki Görüntüle 2154912
Tekrar ediyorum. İlk kurulumdan sonra yapılan yeniden başlatma esnasında USB'yi çıkarırsan kurulum devam edecek, Windows yükleme ekranı gelmeyecek.

İstersen her şeye sıfırdan başla. Rufus ile USB'yi oluştur ve Windows kurulumunu başlat. Bilgisayar yeniden başlatıldığında USB'yi çıkart. Sonra da sorunsuz bir şekilde Windows 11 kurulumuna devam et.

Yeni konular

Geri
Yukarı