Windows 11 kurulum ekranında disk görünmüyor

Usuw

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba. Dizüstü bilgisayarıma Windows 11 kurmaya çalışıyorum fakat sürücüler gözükmediği için kuramıyorum. BIOS ekranından VMD'yi de kapatmak istemiyorum. Bunun için ırst sürücülerini indirip kurdum fakat hala Windows'u kurmak için sürücüler gözükmüyor.

Merhaba. Dizüstü bilgisayarıma Windows 11 kurmaya çalışıyorum fakat sürücüler gözükmediği için kuramıyorum. BIOS ekranından VMD'yi de kapatmak istemiyorum. Bunun için ırst sürücülerini indirip kurdum fakat hala Windows'u kurmak için sürücüler gözükmüyor.

IRST sürücülerini flash belleğe atıp disk ekranında göz at deyip o dosyaları göstermen gerek. Ondan sonra diskler gelir.

Linkteki indir. ZIP'ten çıkar flash belleğe at. Sonra kurulumda göz at diyerek içerisindeki inf dosyasını göster.

https://www.mediafire.com/file/xrttikicg15ux4z/İntel+raid+m2+tanıtma+driver.zip/file
Yaptım, olmadı. VMD yi.kapatıp windowsu kursam sonra vmd yi tekrar açsam sorun çıkar mı?

Çıkartabilir. Deneyin isterseniz. Belki de çıkarmaz. Siz de nasıl olmuyor ben anlamıyorum. Bu dosya ile kurmadığım sistem yok.
İnanın ben de anlamadım. Müşteri hizmetlerine bağlandım dediklerini yaptım fakat sonuç değişmedi. Son çare olarak vmd yi kapatıp kurmamı ondan sonra sitesinden vmd driverını kurmamı ve tekrardan vmd yi açmamı söylediler

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı