Çözüldü Windows 11 kurulum sırasında "Bilgisayarınızda gerekli dosya sürücüsü yok" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hazar27

Attopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese iyi günler ben kendime bir masaüstü PC düzdüm her şey sorunsuz çalışıyor ama Windows 11 yükleyemiyorum "yüklenecek sürücü seçin" kısmında PC'ye taktığım SSD'yi görmüyor. Windows ISO dosyasını farklı 2 USB yazdırdım ama her defasında aynı hatayı veriyor internetten de bir çözüm bulamadım.

İşlemci: AMD 5 7600X.
Anakart: ASUS ROG STRIX B650E-F Gaming Wi-Fi
SSD: Crucial P3 Plus 1TB M.2 PCI-e gen4 NVMe.
Ekran kartı: MSI RTX 4070.
BIOS Version: 1602 (En son sürüme güncelledim.)

Hata tam olarak şöyle:
YSvmgGNdZ4-P.jpg
Arkadaşlar yardım eder misiniz?

Son düzenleme:
Arkadaşlar herkese iyi günler ben kendime bir masaüstü PC düzdüm her şey sorunsuz çalışıyor ama Windows 11 yükleyemiyorum "yüklenecek sürücü seçin" kısmında PC'ye taktığım SSD'yi görmüyor. Windows ISO dosyasını farklı 2 USB yazdırdım ama her defasında aynı hatayı veriyor internetten de bir çözüm bulamadım.

İşlemci: AMD 5 7600X.
Anakart: ASUS ROG STRIX B650E-F Gaming Wi-Fi
SSD: Crucial P3 Plus 1TB M.2 PCI-e gen4 NVMe.
Ekran kartı: MSI RTX 4070.

Arkadaşlar yardım eder misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Belki bu işe yarayabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Belki bu işe yarayabilir.
Hocam bu çözümü denedim ama olmadı bu arada işlemcim amd ve bu çözümüde 3 veya 4 defa denedim

Hocam bu çözümü denedim ama olmadı bu arada işlemcim AMD ve bu çözümüde 3 veya 4 defa denedim

M.2 SSD BIOS boot seçeneklerinde gözüküyor mu bir bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı