Windows 11 kurulum sırasında çok fazla internet harcar mı?

TatarBekir

Hectopat
Yer
Muğla/Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 16 R7 7840HS RTX4060

Ryzen 3 3100 ASUS A320M-F ASUS GTX 1650S XPG Gammix 8 GB DDR4 Adata 512 GB SSD Corsair Carbide SPEC-05
Meslek
Öğrenci
İnternetim az kurulum sırasında fazla internet harcar mı? Ona göre kütüphanede kuracağım.

İnternet olmadan kurulum yapabiliyorsunuz.

Format imajı elinde ise, Halihazırda USB'den kuracaksan. İnternet harcamadan kurabilirsin. Sonraki Driver ya da program yükleme durumunda internet harcaman indireceklerinle doğru orantılı artacaktır.

Eğer kurulum esnasında yeni Windows uygulamalarını güncelleyip kuruyorsa ve sürücüleri falan da kuruyorsa, evet harcar. İnternetsiz kurulum yapmak isterseniz;

• Shift + F10.
  • OOBE\bypassnro

Kurulum ekranındayken Shift + F10 kombinasyonunu kullanın. Bu CMD'yi açar. CMD açıldıktan sonra
Kod:
OOBE\BYPASSNRO
bu kodu yazıyorsunuz sonra enter tuşuna bastıktan sonra sistem kendini yeniden başlatıyor. Ardından sağ altta "internet bağlantım yok" ibaresi çıkacaktır.

Kurulum ekranındayken Shift + F10 kombinasyonunu kullanın. Bu CMD'yi açar. CMD açıldıktan sonra.
Kod:
OOBE\BYPASSNRO
bu kodu yazıyorsunuz sonra enter tuşuna bastıktan sonra sistem kendini yeniden başlatıyor. Ardından sağ altta "internet bağlantım yok" ibaresi çıkacaktır.

İnternetsiz kurulumu biliyorum internetli kurmamla ne farkı var onu soracağım.

İnternetsiz kurulumu biliyorum internetli kurmamla ne farkı var onu soracağım.

Sürücülerin birçoğunu Update ile kurulumdayken yüklemez. Bazı güncellemeler de olmayabilir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı