Çözüldü Windows 11 kurulumda internet istiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Unti

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Windows'un kendi sitesinden Windows 11 USB hazırladım. Fakat kurulumdayken internet istiyor ve hiçbir şey gözükmüyor. İnternetten bakarak yapmaya çalıştım. Görev Yöneticisi'nden ağı sonlandırdım fakat beni tekrar yeniden dene yerine gönderdi nasıl düzelteceğim yardımcı olur musunuz?

Çözüm
İnternet bağlantısı şart değildir. Kurulum ekranında Shift+F10 kombinasyonuyla CMD'yi açın.

OOBE\BYPASSNRO

Bu kodu yapıştırın ve internetsiz devam edin.
Yanlış bilgi
Merhaba Windows'un kendi sitesinden Windows 11 USB hazırladım. Fakat kurulumdayken internet istiyor ve hiçbir şey gözükmüyor. İnternetten bakarak yapmaya çalıştım. Görev Yöneticisi'nden ağı sonlandırdım fakat beni tekrar yeniden dene yerine gönderdi nasıl düzelteceğim yardımcı olur musunuz?
Kurulumda internet bağlantısı zorunlu.

İnternet bağlantı istemesinin nedeni güncellemeleri ve lisans anahtarınızı kontrol etmesidir.
Ve bunu zaten biliyor olmanız lazımdı ilginç bir konu başlığı olmuş :)

İnternet bağlantısı şart değildir. Kurulum ekranında Shift+F10 kombinasyonuyla CMD'yi açın.

OOBE\BYPASSNRO

Bu kodu yapıştırın ve internetsiz devam edin.

22H2 ile bu yöntemi fixlemiş olabilirler, 21H2 ile mümkündü.

Nasıl sosyal bunu yanlış bilgi olarak kabul etmiş anlayamıyorum. 22H2'de cmd komutu fixlenmiş olabilir. Windows 11 Home kurulumunda internet bağlantısı şart.

Yeni konular

Geri
Yukarı