Windows 11 lisans, OEM ve Retail key arası farklar?

Herhalde bu ürün MAK değil değil mi?
Dediğim gibi aynı fiyata Jetlisans'tan alabilirsiniz. MAK key gelirse mail atarsanız değiştiriyorlar.

Kodu aldıktan sonra CMD'ye slmgr -dli yazıp anlayabilirsiniz.

Key satın aldım aktif ettim sonra kontrol ettim Retail çıktı ancak ben bunları yaptıktan sonra Microsoft hesabıma giriş yaptım herhangi bir problem olur mu formatlayınca gider mi? Hesabıma kayıt olmuş mudur key? Teşekkürler bu arada site sorunsuz.

Key satın aldım aktif ettim sonra kontrol ettim Retail çıktı ancak ben bunları yaptıktan sonra Microsoft hesabıma giriş yaptım herhangi bir problem olur mu formatlayınca gider mi? Hesabıma kayıt olmuş mudur key? Teşekkürler bu arada site sorunsuz.
Büyük ihtimal gitmez hocam, ayarlarda etkinleştirme kısmında ne yazıyor?

hocam bir kaç sefer jetlisans önermişsiniz. bir nedeni var mı yazılımbudur daha ucuz
Hocam yazılımbudurla fiyatları çok yakın, yazılımbudur'da key MAK çıkıp geri dönüş alamayanlar görmüştüm. Jetlisansı kendim kullandığım için tavsiye ediyorum genellikle.

Arkadaşlar Windows 11 lisans anahtarı almak istiyorum ancak aralarındaki farklar nedir?
Ayrıca bu site güvenilir mi?

Windows 11 Pro Dijital Lisans - PttAVM.com bunu almanı tavsiye ederim.
Retail ve OEM arasındaki fark OEM anakartınıza işlenir yeni bir bilgisayar aldığınızda yeni bir keye ihtiyaç duyarsınız fakat Retail keylerde önceki bilgisayardan keyi silip yeni bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Detaylı bilgilendirme: Windows Lisans Türü Nasıl Tespit Edilir?

Yeni konular

Geri
Yukarı