Windows 11 lisansı gitmeden format nasıl atılır?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Recep hocamın bu videosunda gereken bilgiler var.

Hocam boş çıkması normal değil gibime geliyor. PowerShell'den dener misin?

PC açınca deneyeyim, aklıma takmayın şöyle şeyleri 😄

Hocam boş çıkması normal değil gibime geliyor. PowerShell'den dener misin?

Yok yine boş çıkıyor. Çok ilginç. Şöyle bir şey var, çevrim içi giriş yaparak kuruyorum Windows 10 ve FreeDOS olsun olmasın (başka laptop) temiz kurulum yaptığımda direkt olarak lisanslanıyor. Nasıl olduğu konusunda hiçbir fikrim yok ancak çok da kurcalamadım açıkçası. :)

1.png

Son düzenleme:
PC açınca deneyeyim, aklıma takmayın şöyle şeyleri 😄

Yok yine boş çıkıyor. Çok ilginç. Şöyle bir şey var, çevrim içi giriş yaparak kuruyorum Windows 10 ve FreeDOS olsun olmasın (başka laptop) temiz kurulum yaptığımda direkt olarak lisanslanıyor. Nasıl olduğu konusunda hiçbir fikrim yok ancak çok da kurcalamadım açıkçası. :)

Eki Görüntüle 1669001
Demek ki Microsoft hesabınıza kaydolmuş. Bu Bilgisayar'a gelin boş bir yere sağ tıklayın ve özellikler butonuna basın. Orada keyiniz yazar.

Demek ki Microsoft hesabınıza kaydolmuş. Bu Bilgisayar'a gelin boş bir yere sağ tıklayın ve özellikler butonuna basın. Orada keyiniz yazar.
Ürün kimliği kısmında yazan değerler sanırım, ancak ben Amazon üzerinden key almıştım bu keye hiç benzemiyor. Neyse ki sorun çözüldü. Microsoft hesabıma nasıl kaydoldu onu bilmiyorum sadece. :)
Teşekkür ederim değerli cevabınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı