Çözüldü Windows 11 M.2 SSD ile 1.5 saatte inmesi normal mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

370335

Hectopat
Makaleler
1
Samsung 970 EVO Plus kullanıyorum, 1 yıl oldu alalı normal midir? Windows 11 optimizasyonu ile daha tam da çıkmadı gibi. Windows 11 optimizasyon derken dosyalarıyla alakalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İnme ile SSD'nin alakası yok. İnme internet hızı ile alakalı, kurulma işlemi ise SSD'ye ve kullandığınız USB belleğe bağlı.
İnme ile SSD'nin alakası yok. İnme internet hızı ile alakalı, kurulma işlemi ise SSD'ye ve kullandığınız USB belleğe bağlı.

Ben Insider'den geçtim. Windows Update geldi oradan indirdim onlamı alakalıdır lütfen cevaplarsanız çok sevinirim şu an korkuyorum.
İnmesiyle SSD hızının pek alakası olduğunu düşünmüyorum ama Crystal disk indirip hızlarını kontrol edebilirsinz.

İnternetim berbat.

Benim 100 Mbit download 50 mbit upload hızım var. 10 dk geçmedi inmesi. Kurulumu az uzun sürdü ama üzmedi yani
İnsiderdan kurmadım ben daha bugün kurdum sayfasından kurdum

SSD hızının inmesi ile alakası yok. İnternet ile ilgili. 10 DK da indirdim SATA SSD ile. Microsoft'un kendi sitesinden.

İnternetim çok yavaş.
E tabii ki de, indirme yapıyorsunuz sonuçta, indirme süresi de internet hızınıza bağlı. SSD ile alakası yok.

İnternetim gerçekten çok yavaş onla alakalıdır ddiyosunuz yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı