Windows 11 mağazası değişmemiş

ersincaki

Hectopat
Windows 11 kurdum ama mağazası Windows 10 bunun sebebini bilen var mı? Kurduğum sürüm Windows 11 Pro Insider Preview. Hangi sürümü kurmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mağaza hakkında pek bir değişiklik yapılmadı diye biliyorum. Daha doğrusu hiç bir değişiklik yapılmadı. Bende sanal makineme Windows 11 Pro kurmuştum.

Windows Update üzerinden güncellemeleri denetleyin. Ayrıca mağazaya güncelleme geliyor onu da yüklerseniz düzelir hocam.

1625151831109.png

Bende değişti.

Windows Update üzerinden güncellemeleri denetleyin. Ayrıca mağazaya güncelleme geliyor onu da yüklerseniz düzelir hocam.
Windows update tüm güncellemeler tamam. Mağazadaki güncellemeleri yapayım diyorum, indirme kuyruğunda 11 uygulama var ama saatlerdir kuyrukta bekliyorlar. İnmiyorlar. Komut dosyasından WSReset attım yine de güncellenmiyor mağazadaki uygulamalar. İndiriliyor yazıyor bekliyor öyle.

Mağazaya girip indirmeler bölümünden "güncelleştirmeleri al" butonuna tıklayın. Oradan mağazanın güncellemesi geliyor.

Windows update tüm güncellemeler tamam. Mağazadaki güncellemeleri yapayım diyorum, indirme kuyruğunda 11 uygulama var ama saatlerdir kuyrukta bekliyorlar. İnmiyorlar. Komut dosyasından WSReset attım yine de güncellenmiyor mağazadaki uygulamalar. İndiriliyor yazıyor bekliyor öyle.
Hizmetlerden Wsappx hizmeti varsa yeniden başlatabilir misiniz? Belki düzelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı