Windows 11 masaüstü anlık 1-2 saniye donuyor

buraklkan

Kilopat
RAM
3600 MHz 2x16 GB
SSD veya HDD modeli
Crucial 500GB P3
Ekran kartı
RTX 3060
Anakart
B550 Gaming Plus
İşlemci
R5 5600X
Merhaba. Benim sorunum sistemi 5-10 dk boşta bıraktığımda masaüstümün saniyelik donması söz konusu. Ardından düzeliyor. Donma esnasında başlat çubuğunu falan kullanbiliyorum ama masaüstündeki simgeler ve sağ tık çalışmıyor 1-2 saniye.

Umarım öyledir düzelir. Bir sorunu daha altını çizim cs go çok geç açılıyor arkadaşmlarıma sorduğumda o da windows11 den dediler windows 10 olan arkadaşlarda o sorun yok.
Ne sorun yaşıyorsan neredeyse hepsi Win11 kaynaklı. Oyunların geç açılması da dahil, bununla ilgili yama geleceği hakkında bir haber okumuştum ama hala ses soluk yok.

Windows 11 sorunlu bu bir gerçek. 2025-2026 ya kadar bence Windows 10 da kalınmalı.
1 ay önce Windows 11 de çok ciddi bir hata almıştım, video bana ait.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows 11 sorunlu bu bir gerçek. 2025-2026 ya kadar bence Windows 10 da kalınmalı.
1 ay önce Windows 11 de çok ciddi bir hata almıştım, video bana ait.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Valla öyle hocam şimdi tekrardan Windows 10 kurmak için format atıyorum.

Az önce Windows 11'e toplu güncelleme geldi bu sorunu çözmek için olabilir mi? @420645

Son düzenleme:
ciddi manada garip o zaman arkadaşın attığı video ile sorununu gidermeyi dene
Arkadaşın attığı video kendi problemini gösteren video.Çözüm gösterilmemiş.

RAM veya XMP ayarlarından olabileceğini düşünüyorum.Mamtest yapıp sonucunu atacam.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    361,4 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı