Windows 11 masaüstünüzü atın

Ben o güncellemeyi developer de bile kullandım o çubuk geldi ama hep yuvarlaktı hiç köşeli olmadı köşeli daha iyi şu Microsoft'un her şeyi aşırı derecede yuvarlaklaştırmaya çalışması artık yetmez mi ya :D

Hocam 23h2'de yapi etiketi ve timebomb kaldırılsın anında geçerim ben sabırsızlanıyorum. Hem de temiz kurulumla.

İndirme hizim fena değil 20 dakikada indirip formatlarim da yüklenecek tonla uygulama var 😄

Stabil sürüm çıktığı gibi Windows 11 23h2'ye bende geçeceğim. 😄

Hocam 23h2'de yapi etiketi ve timebomb kaldırılsın anında geçerim ben sabırsızlanıyorum. Hem de temiz kurulumla.

İndirme hizim fena değil 20 dakikada indirip formatlarim da yüklenecek tonla uygulama var 😄

Hocam 23H2 çıktı mı? Nereden indirebiliriz :D

Son düzenleme:

Eski dev channel şimdi ki canary channel ve stabil değil.

Ekran Görüntüsü (6).png

Sanal makineye kurmuştum canary derlemesini 25375 yapısı.

Fotoğraf şahsıma aittir.

Ana makinemde 22H2 22621 moment 3 kullanmaktayim.

Eski dev channel şimdi ki canary channel ve stabil değil.

Eki Görüntüle 1814228

Sanal makineye kurmuştum canary derlemesini 25375 yapısı.

Bildiğim kadarıyla dev Channel'a geliyor 23H2 kanalı.
Microsoft'un dediğine göre canary Channel'a gelen yenilikler herhangi bir Windows sürümüne ait değildir ve 23H2 ile Windows 12 dahil olmak üzere herhangi bir sürümde gelebilir ya da hiç gelmeyebilir.

Dev Channel'a geliyor 23H2 kanalı.
Canary Channel'a gelen yenilikler herhangi bir Windows sürümüne ait değildir ve 23H2 ile Windows 12 dahil olmak üzere herhangi bir sürümde gelebilir ya da hiç gelmeyebilir.

Hocam 23H2 oraya gelecek gibi duruyor ancak 25375 yapısında 23H2 yazıyordu o yüzden böyle yazdım.

Canary kanala gelmişti fakat canary kanal gelecek özellikleri test kanalı olduğunu biliyorum.

Hocam 23H2 oraya gelecek gibi duruyor ancak 25375 yapısında 23H2 yazıyordu o yüzden böyle yazdım.

Canary kanala gelmişti fakat canary kanal gelecek özellikleri test kanalı olduğunu biliyorum.

He o zaman doğru söylüyor olabilirsiniz.
Fakat dev Channel'a yeni dosya gezgini gelmeye başlamış son sürüm ile.😄

İki kanalı da önermem aşırı kararsız yapılar eski Insider kullanıcısı olarak tavsiyem bu kanalları sanal makinede deneyin ana makineye kurmayın 😃

Hocam ne gibi hataları var?

İki kanalı da önermem aşırı kararsız yapılar eski Insider kullanıcısı olarak tavsiyem bu kanalları sanal makinede deneyin ana makineye kurmayın 😃

Hocam ben 1 senedir dev channel kullanıyorum canary channel çıktığında da ona geçtim karşıma hiçbir sıkıntı çıkmadı işte 3 ay önce yeni SSD aldık o yüzden RTM Windows 11 kurdum.

Geri
Yukarı