Windows 11 mi kurdum Windows 10 mu?

Aga bu nasıl oldu ya ilk kez görüyorum rahat 30 saniye güldüm 🤣 Konuya dönersek geliştirici sürümü yani beta aşamasında olan bir işletim sistemi bu. Windows 10'un tema giydirilmiş hali denebilir şu anlık bu yüzden normal. Zaten beta aşamasında olan bir işletim sistemini ana bilgisayarınıza kurmanız çok sorun oluşturur. Birçok sorunla daha karşılaşırsınız o yüzden Windows 10'a dönmenizi öneriyorum.
Hocam
Sistem özelliklerinden bakabilirsin hocam bana Windows 11 gibi geldi.
Hocam zaten windows 11 onu bende biliyorum. İlkte normal windows 11'di sonra driver sorunu çıktı. Başlatılırken Reset your pc dedim, böyle bir şey çıktı.
Aga bu nasıl oldu ya ilk kez görüyorum rahat 30 saniye güldüm 🤣 Konuya dönersek geliştirici sürümü yani beta aşamasında olan bir işletim sistemi bu. Windows 10'un tema giydirilmiş hali denebilir şu anlık bu yüzden normal. Zaten beta aşamasında olan bir işletim sistemini ana bilgisayarınıza kurmanız çok sorun oluşturur. Birçok sorunla daha karşılaşırsınız o yüzden Windows 10'a dönmenizi öneriyorum.
Gerçekten bende çok güldüm bu nasıl olabiliyor diye driverden kaynaklı ama Windows 10 olduğunu bu kadar belli etmezsin be Microsoft.
Gerçekten bende çok güldüm bu nasıl olabiliyor diye driverden kaynaklı ama Windows 10 olduğunu bu kadar belli etmezsin be Microsoft.

Bu işletim sistemi geliştiriciler için tasarlanmış bir sistem olup ve bilmeyenler anlmayan için oldukça tehlikeli bir sistem olduğu apaçık ortadadır lütfen kişisel kullanım için veya kişisel olarak kullandığınız bir bilgisiyara veya bilgisiyarlara kurmaya çalışmayın dediğim gibi yanlızca bu işden anlayan geliştiriciler için dağıtılmış olan bir dev sürümüdür ve kesinlikle stabil değildir ve özelliklerin hepsi kısıtlıdır lütfen stabil sürümün çıkmasını bekleyin acele etmeyin sisteminize kalıcı hasarlarda verebilir tabbiki sanal ortamda test edebilirsiniz ama normal kurulum ile sisteme kesinlikle kurulması önerilmez!!!

Merhaba arkadaşlar, laptopuma bir şekilde Windows 11 kurdum. İlk kuruduğumda her şey güzeldi ama laptopun AMD sürücüsünü yüklenince sistem kitleniyordu. Bende sistemi sıfırladım ve Windows 11, Windows 10 karşımı bir şey çıktı. Başlat tuşuna ya da görev çubuğundan bir ikona basınca hiçbir şey açılmıyor. Sağ tık yapıp özeleştir'e basıyorum hata veriyor. Çözüm nedir?
Keşke Kurmasaydın, Daha Microsoft onaylamadan (yani yayınlamadan diyelim) bir işletim sistemini kurmak çok saçma, şimdi belki de 1 yıl beklemediniz fakat umarım ileride 5-6 yıl (laptopu değiştirene kadar) sonra sıkıntı yaşamazsınız.

Ya gerçekten anlamıyorum ki sizi bu ne hız arkadaş? Bekleyin çıksın hatalar fixlensin iyileştirmeler yapılsın sonra kurun. 24 Haziran'da tanıtım çıkacak Temmuz ayında da çıkar büyük ihtimal ile.

Ya gerçekten anlamıyorum ki sizi bu ne hız arkadaş? Bekleyin çıksın hatalar fixlensin iyileştirmeler yapılsın sonra kurun. 24 Haziran'da tanıtım çıkacak Temmuz ayında da çıkar büyük ihtimal ile.
Temmuz ayında çıkması büyük süpriz olur fakat kasım gibi çıkabilir çünkü şuanda yayınlanan geliştirici sürümü ve aynı zamanda sızıntıya uğrayan sürüm daha windows 11 ilk aşaması ve bunun daha gelişmesi hataların giderilmesi gerekcek gibi duruyor çünkü microsoft bambaşka yepyeni sorunsuz bir windows deneyimi sunmak için hazırlanıyor bakalım 24 haziran perşembe günü tanıtılacak......

Melez 10v11 olmuş bu :D
çünkü daha windows 10 üzerine kurulu bir geliştirici dağıtım sürümü inanın microsft kullanıcıları şaşırtmaya hazırlanıyor microsft yaptığı bu daha başlangıç etiketi bunu bize gösteriyor

Geri
Yukarı